2726
عنوان

چرا ادما جذب مغرورا ميشن؟

371 بازدید | 17 پست

الان بپرسم ادم خاكي و مهربون يا ادم مغرور كه خودشو ميگيره همه ميگيد مهربون و خاكي ولي حقيقت اينه كه جذب ادمايي ميشيم كه خودشونو برامون ميگيرن و محل نميدن -چرا بنظرتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا

خدایا شکرت 🙏🏻🌿 عاشق نی نی سایتم بیشتر وقتمو توی نی نی سایت میگذرونم چون علاقمندم به اینجا به شما به نظرتون و ایده هاتون ❤💫 تا جایی که بتونم توی تایپکا نظرایی میدم که بدردبخور باشه 🌹�😊 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂🙏🏻اقایون به هیچ وج درخواست دوستی ندید درخواست بدید براتون تایپک گزارش میزنم 😒متاهل👫🏻💍
2728

نه

من واقعا انتخابم خاکیه

آدم مغرور تو زندگیم بوده،ولی سر همین مغرور بودنا،آب ریختم پشت سرش راهیش کردم ک بره فقط

شاید تلخه و بی مزه ولی مست چشاتم🧚🏻‍♀️💜  سوالای حقوقی رو جواب میدم گاهی،تاپیکی بود سوالی بود در خدمتم🐣🌸   با آدمای بی شعور بد دهن حرفی ندارم⛔     (تعلیقی  حساب کاربری دوم🦢🦋)

همینه 

من وقتی خاکی بودم دوست پسرم خودشو برام می‌گرفت از وقتی خودمو براش میگیرم و غرورمو‌ بیشتر کردم اون خودشو پایین تر آورده و بیشتر دنبالمه

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️

۰ون مغردرا خودشون و دوست دارن و کسی که خودشو دوست داشته باشه بقیه هم دوسش دارن چون انتخاب دیگه ایی ندارن 

دوم مغرورا دست نیافتنی بنظر میان ادما هم  چیز های دست نیافتنی میخوان دیگه

خیلی طول نکشید تا فهمیدم  قوی بودن به تحمل کردن نیست به قدرت رها کردنه ________پیگیر ارزوهامم بدجور تو دعاهاتون برای حاجت روایی منم دعا کنید💜💜____________ بزرگترین موفقیت یک دختر همین دختر بودنش است و بزرگترین شانس پدر مادرش دختر داشتن است🌱کاش نی نی یار بودم  اونایی که زن ستیزی  میکنن و ارزش زن رو زیر سوال میبرن و قدر دختر هارو نمیدونن تعلیق میکردم✌🏼ما اشرف مخلوقاتیم و تو تدبیر بقیه موجودات نقش داریم  پس حواسمون به حیوونا باشه گربه ها و سگ ها و... اونا نعمت های خدان اگه دیدی کسی داره اذیتشون میکنه حتی اگه خوشت نمیاد ازشون  ساکت نشین اونا پاکن و لایق ازار و اذیت نیستن 🐏😻🐕🦌 من دختر ارزو های کسی نیستم ولی هر روز به دختر ارزو های خودم نزدیک تر میشم🌹مدافع حقوق زنان❤❤

من مغرور نیستم ولی همیشه واسه خودم حد و مرز دارم و خیلی سختگیرانه اجازه نمیدم کسی ازش رد بشه حتی اگه طرف مقابلم رو هم خیلی دوست داشته باشم بازم نمیزارم حدمو بیاره پایین و یه جورایی برای خودم ارزش و احترام خاصی قائلم که این باعث میشه خیلی از دوستام بهم گفتن اولش که دیدنم حس میکردن آدم خیلی مغروری ام و خودمو میگیرم ولی بعدش متوجه شدن اینجوری نیستم اصلا

به خاطر همین زیاد کسی جذبم نمیشه مخصوصا پسرا 

2706