2733
2734
عنوان

آب ریختم تو میکروفون داداشم😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 56 پست
چرا باطری میخوره اما باید بزنی برق تا شارژ بشه

الان آب رفت توش ممکنه اتفاقی بیوفته؟😟😟😟

داداش مراقب خودت باش خواهرت منتظره تا برگردی از سربازی برات استین بالا بزنه😎اردیبهشتی ها عشقند از جمله خودممم😉😎
نه این واسه کوچیکس🤣

اهان 😂❤️ 

دلم به حال داداشت یه لحظه سوخت 

فک کنم بزنن اسپیکرت رو خراب کنن بعد یکی بزنی ده تا میخوری😂😂😂💔

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=282699597]🥺من ترسم برقی شه اتفاقی واسه داداشم بیوفته اب رفت   با باتری کار می کنه ...

وایییییی خدایا این چه مصیبتی بود 😭😭

داداش مراقب خودت باش خواهرت منتظره تا برگردی از سربازی برات استین بالا بزنه😎اردیبهشتی ها عشقند از جمله خودممم😉😎
چیزی نمیشه دخترم داره همینکاروباهاش کردم فقط باطریش خراب شده بود باطریش رو عوض کردم

آها ممنون🥰

2731
اهان 😂❤️  دلم به حال داداشت یه لحظه سوخت  فک کنم بزنن اسپیکرت رو خراب کنن بعد یکی بزنی ...

نه کتکه واسه احترام نگه نداشتنه😂😂

2738
نه کتکه واسه احترام نگه نداشتنه😂😂

خواهر_نمونه# 😂😂😂😂😂

این اخلاقت به دلم نشست یادم باشه رو خواهرم کار کنم😂❤️

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
ان شاالله که مشکلی پیش نمیاد فقط سروتهش باز کن ملایم سشوارکن که سیمی چیزی داخلش ازهم جدا نشه خیلی مل ...

ممنون🥺❤️

خب اصن قایم کن ، نزار دست بزنه بعد براش یدونه دیگه بگیر خو 😂

اینقدر زرنگه میفهمه😂

خواهر_نمونه# 😂😂😂😂😂 این اخلاقت به دلم نشست یادم باشه رو خواهرم کار کنم😂❤️

دخترا گناه دارن این داداشم خیلی شیطونه😂

دخترا گناه دارن این داداشم خیلی شیطونه😂

من داداش میخواااااام😂❤️ یه داداشی که بزرگتر از خودم باشه😂😂😂

آبجیم ۷ سالشه تکواندو کار می‌کنه باور کن یه ضربه میزنه آدم ۵ ساعت میمونه رو زمین 

فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیره😂💔😐👍🏻

2706