2703
2553
عنوان

پسری که میخوامش

202 بازدید | 9 پست

حدوده 1 سال و خورده ییه باهمیم 

الان اومدن جلو خاستگاری پدرم اصلا قضیه رو جدی نمیگیره میگه مادر بزرگم بابد تصمیم بگیره بعد مخالفت کرده باز که فهمیده باهمیم میگ بگو صبر کنن ولی دوباره میگه مامانت میدونه و با مادر بزرگت یعنی مامانه خودش به نظرتون چیکار کنم 

چه ربطی به مادربزرگه داره😂

دلم میخواد بهشون بگم ناراحت نباشید مهم نیست آدمای فیک بهتون چی میگن به این فکر کنید که ما همیشهحمایتتون می کنیم مهم نیست بقیه چی بگن در چه شرایطی باشید ما همیشه پشتتون هستیم پس لطفا خوب غذا بخورید و خوب بخوابید و خوشحال باشید چون لبخند شما باعث قهقه ما میشه... گاهی شرایط باعث میشه نخوام زندگی کنم از قیافه خودم بدم بیاد از اینکه چنین زندگی دارم متنفر بشم ولی بدون من بخاطر دیدن تو هم که هست زنده میمونم. بیاید با هم همچون دیوانه ها زندگی کنیم🎭🪐🫂🦋🐈🖤🐭😺🌥⛅ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به مادربزرگت چه  

شاید تلخه و بی مزه ولی مست چشاتم🧚🏻‍♀️💜  سوالای حقوقی رو جواب میدم گاهی،تاپیکی بود سوالی بود در خدمتم🐣🌸   با آدمای بی شعور بد دهن حرفی ندارم⛔     (تعلیقی  حساب کاربری دوم🦢🦋)
2714
فرار کن😂 نکنیاا

باوا هنوز فرار نکرده ریختن سرم که یه وقت پانشی باهاش فرار کنیا اگ بری خار میشی عابروت میره:/ 

ولی دارن کاری میکنن که واقعا فکر فرار بزنه سرم