2737
2734
عنوان

نامزدم خیلی خودشو بهم میچسبونه😐

1974 بازدید | 46 پست

هنوز عقد نکردیم بعد نامزدمم از هر فرصتی استفاده میکنه یا دستمو میگیره یا موقع نشستن میچسبه بهم کلا وقتی پیش همیم عین اهنربا وصله بهم

منم معذبم هر چی میگم من حساسم فاصله رو رعایت کن نمیفهمه میگه لابد دوستم نداری که وقتی کنارتم بدت میاد در صورتی که اینجوری نیست 

آبرومو جلو همه برده مامانمم به من گیر میده میگه چه خبرته اینقدر به پسر مردم میچسبی نمیدونه که اونه که به من میچسبه نه من 

چجوری به نامزدم بفهمونم که حداقل تو جمع این کارو نکنه حالا همه فکر میکنن من شوهر ندیدم🥴🥴🥴🥴🥴 

دلتنگی مثل نفس کشیدن زیر پتو میمونه، اولش باهاش کنار میای و سخت نیست ولی هرچقدر که میگذره، نفست سنگین‌تر میشه و حسِ خفگیت بیشتر..️...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چن سالشه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738

بهش بگو مامانم گیر میده،مگ بچس بگ ت دوسم نداری

کاربری سوممه ناجوانمردانه تعلیق شدم 🔪اسم کاربریای قبل:لواشک_ترشک ۹۸ با من در نیفت!!!!🤬 البته بیفتی هم چیز خاصی نمیشع😐😂(نی نی یار،جان عزیزت دست از این سر کچل من بردار)😑اخلاق بضی از نینی سایتیا :(تاپیک ها:وای جورابم پاره بود پیش همه ابروم رف چیکااار کنممم.. دومین تاپیک: اعتماد بنفسم کمه...سومیم تاپیک: احساس میکنم حالم بده....چهارمین تاپیک:از ترس زلزله خوابم نمیبره... پنجمین تاپیک:از دست شوهرم خسته شدم... ششمین تایپک:مادرشوهرم ایشالله بمیره راحت شم..و نظر های بعضیا(اوا عزیزم عکستو بزار ببینم واقعا ب صورتت میاد جورابت پاره شه) یا(میشه عکستو ببینم بدون عکس نظر نمیدم)یا(وا چرا حالا ی عکس بزار شاید بخاطر صورتته)یا(عکستو بزار ی‌ لحظه بعدش پاک کن ببینم ب صورتتم این ترست تاثیری گذاشته خلاصه هیچی دیگ خسته شدم از تایپ بقیشم خودتون میدونین   کاربری دست دو نفره
2706