2737
2734

دیشب رفتیم بستنی فروشی بعد توی صف یه پسر بلند قدی بود شبیه نقش تایلر تو فیلم ونزدی هم بود

من معمولا کسی به دلم نمیشینه چهره اشون به دلم نشست . اونم انگار خوشش اومده بود بچه برادرش رو فکر کنم بغل کرده بود بعد دختر بچه داشت نگاه من میکرد و حرف میزد 

پسره ام قفلی یکی دو بار نگاه کرد 

الان بقیشو مینویسم تند تایپ میکنم🙂😄

سبز ماندن در ویرانی ریشه میخواهد فقط💚🌿کاربری دست دو نفر🌝👭🏻

نترس تنها نیستی 

تازه من به جای چراغ سبز ،چراغ قرمز میدم 

برای همین سینگل پرومکس موندم

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اونجایی که در این موارد خجالتیم و ارتباط چشمی نمیتونم برقرار کنم مثل این دختر نچسب مغرورا با یه کیلو اخم سرمو انداختم پایین در حالی که از پسره واقعا خوشم اومده بود ودر حالت معمولی با بچه ها کلی گرم میگیرم و مهربونم

2728

اونم فکر کرد من بدم میاد رفت اونطرف نشست

ابجیم از صف اومد کنار صندلی همون پسرع با فاصله نشست بعد بهم گفت توام بیا من با سر اشاره کردم که نه بکش اینور تر خودتم 

پسره داشت نگام میکرد خودشو کشید ته ته صندلی که منم جا بشم با فاصله بتونم بشینم. معلوم بود از این ادم مودب جنتلمناست 

نشستم ولی تو بگو کوچکترین چراغ سبزی😑واقعابقیه فکر میکنن خیلی مغرورم در حالی که توی این فازا نیستم معمولا خوشم میاد از این رفتارا با باقی پسرا میکنم و باعث میشه راشونو بکشن برن

ولی اینبار واسه اولین بار کع خوشم اومده بود نتونستم کاری کنم😭😂انگار عادت کردم همه پسرا رو بی محل کنم

از اونجایی که در این موارد خجالتیم و ارتباط چشمی نمیتونم برقرار کنم مثل این دختر نچسب مغرورا با یه ک ...

خب خوشت اومده ک اومده🤣🤣

شوخی میکنم ...آره موافقم کاری ک میکنیو بعدا کلی پشیمون میشی از رفتارت خیلی بده!!البته من دیگه اینطوری نیستم😄

خسته ام از جماعت زنده کش مرده پرست!!!
نترس تنها نیستی  تازه من به جای چراغ سبز ،چراغ قرمز میدم  برای همین سینگل پرومکس موندم

من همیشه از این اخلاقم خوشم میاد ولی دیشب فعمیدم واقعا اگر از کسیم خوشم بیاد نمیتونم نشون بدم و طرف فرار میکنه😂

2738
من همیشه از این اخلاقم خوشم میاد ولی دیشب فعمیدم واقعا اگر از کسیم خوشم بیاد نمیتونم نشون بدم و طرف ...

خخخ چقدر منی تو😂❤️ 

ما تا ابد سینگل می‌مونیم با این اخلاقمون 

دخترای مردم در عرض ۲ ثانیه مخ پسر رو از اونور اتوبان میزنن 

ما هنوز تو مرحله نخ دادن موندیم😐😂👍🏻 

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
خب خوشت اومده ک اومده🤣🤣 شوخی میکنم ...آره موافقم کاری ک میکنیو بعدا کلی پشیمون میشی از ر ...

چی شد که دیگه اینطوری نیستی؟چیکار کردی

خخخ چقدر منی تو😂❤️  ما تا ابد سینگل می‌مونیم با این اخلاقمون  دخترای مردم در عرض ۲ ثانی ...

اره بابا 

دوست من تا یکی بهش نگاه کوچیک میکنه نخ رو کامل میده بعد من تایلر رو از دست دادم😭😭😂

درکت میکنم😂😂💔👍🏻

نترس تنها نیستی  تازه من به جای چراغ سبز ،چراغ قرمز میدم  برای همین سینگل پرومکس موندم

من هم معروفم به وحشیگری و پاچه گیری، دوستام خیلی نصیحتم میکنن که توروخدا وحشی نباش، اخرشم کار خودمو میکنم

2706