2733
2734
عنوان

دعا،ج‌ادو،ط‌ل‌س‌م

349 بازدید | 32 پست

دوستان حس میکنم بستگی تو کارم هست و یجورایی دعا شده بهم،،،

البته به دو تا چهارنفر هم شک دارم و شنیدم ک انجام میدن 

بجز دعا‌نوی‌س رفتن چجوری باطل کنم؟راهی هست؟

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

❖═▩ஜ••🍃🌸🍃••ஜ▩═❖

#ختم_شخصی

#باطل_السحر

#رفع_سنگینی

#رفع_بد_بیاری

⚠️توجـــــــــــــــــــــــــــه⚠️

اگر مشکلتون مشابه مشکل این بنده خدا

هست میتونید از این ختم استفاده کنید❤️

🖊🌹ســـــــــــــــوال⤵️

سلام سید من توی زندگیم خیلی مشکل دارم اگر بخوام بگم کتاب میشه و چون سرتون شلوغه بگم دیگه واقعا کم آوردم توی زندگیم همش نحسی و بدبختی و بدبیاری زیاده به هردری که میزنم باز نمیشه بیشتر توی چاله میفتم و گیر میفتم چیکارکنم این طلسم باز بشه بدبیاری و سنگینی و نحسی از بین بره چکارکنم این گره ها باز بشه چندبار هم دعا توی خونمون دیدم فقط میگم خدا ازش نگذره که باعث شد تمام عمرم بیچاره بشم چیکارکنم کمکم کنید خواهش میکنم

🖊🌹جـــــــــــــــــواب⤵️

سلام علیکم

۴۰روز نیت

۱سوره جن

۱سوره تکویر

آیه ۳۳الرحمن ۲۱مرتبه

آیه ۸۱و۸۲یونس ۷مرتبه

آیه ۵۴و۵۵و۵۶اعراف ۱۴مرتبه

۷دعای هفت جلاله❌👇

اَعُوذُ بِجَلالِ اللّهِ اَعُوذُ بِکَلِماتِ اللّهِ اَعُوذُ بِرَسوُلِ اللّهِ امَنْتُ بِاللّهِ و کتبه اِنّى واثِقٌ بِاللّهِ وَ رُسُلِهِ اَشْهَدُ اَنْ لا اله اِلاّ اللّهُ مُخْلِصا

۱دعای عدم کارکرد سحر❌👇

اللَّهُمَّ رَبَّ مُوْسَي وَخَاصَّهُ بِكَلَامِهِ،وَهَازِمَ مَنْ كَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ،وَمُعِيْدَهَا بَعْدَ الَعْوْدِ ثُعْبَاناً،وَمُلْقِفَهَا اِنَّكَ أهْلَ الأفْكِ،وَمُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِيْنَ،وَمَبْطِلَ كَيْدِ أهْلِ الفَسَادِ،مَنْ كَادَنِي بِسِحْرٍ أوْ بِضُرٍّ عَامِداً أوْ غَيْرَ عَامِدٍ،أعْلَمُهُ أوْلَا أعْلَمُهُ وَأخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلُهُ حَتَّي تُرْجِعَهُ عَنَّي غَيْرَ نَافِذٍ وَلَا ضَارَّ لِي،وَلَا شَامِتٍ بِي،إنَّي أدْرَأُ بِعَظَمَتِكَ فِي نُحُورِ الأعْدَاءِ،فَكُنْ لِي مِنْهُمْ مُدَافِعاً أحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَأتَمَّهَا يَا كَرِيمُ

۱۴سوره فلق

۱۴سوره ناس

هدیه چهارده معصوم علیهم السلام

آیه ۱۱مائده و آیه ۱۰۳آل عمران بنویسید همراه خودتون حمل کنید دیگر هیچ سحری روی شما کار نمیکند❌✋🏻✋🏻✋🏻

🔻با منتشرڪردن پیامها ↯با لینک↯ درثواب آنها شریڪ شوید🔺

✒️ ★᭄°ْ🇯‌🇴‌🇮‌🇳°ْ↯↷↓

https://eitaa.com/joinchat/1359151313Ca784b55c77

•┈┈••✾•◈💠◈•✾••┈┈•

به سوز عشقی خوشا زندگانی
2738
من بلدم😅

چطور؟میشه راهنماییم کنی،واقعا لازم دارم

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
جیش کن روشون 😁

چیزی پیدا نکردم رو کی جیش کنم😂اگه اونا نبودن چی

یا بگرد اگه دعا کردن دعا رو پیدا کنی یا میخوای شماره دعا نویس بهت بدم زنگ بزنی بدون هیچ‌پولیا بهت میگه اگه برات دعا کرده باشن اگه چشم بد یا حسادتشون باعث شده تو کارت گره بیافته من میتونم حلش کنم تا حدودی😅💛

2706