2733
2739

امروز ساعت 7پاشدم...رفته بود سر کار... مثل همیشه تنها بودم... صبحانه خوردم... مشغول گردگیری شدم... جارو برقی کشیدم... رفتم سراغ کمد ها... داشتم کمد لباسو مرتب میکردم... چشمم ب لباس عقدم افتاد... تمیز و مرتب توی کاور بود...

نزدیک ب 20ساله ک در کاورو باز نکرده بودم.... نگاش میکردم... چقدر زود گذشت... زیپ کاورو کشیدم... بوی کهنگی لباس میومد... ی مانتو و شلوار سفید با گلهای صورتی و زرد....سایز مدیوم... الان ک سایز 50هم بهم کوچیکه... دست کشیدم روش...

چ خاطراتی واسم زنده شد...

پدرو مادرم بعد از گرفتن دیپلم منو ب زور به عقد پسرعمه ام دروردند....

اختلاف سنی ما 10سال بود... خانواده من برای من ارزشی قاعل نبودن.... مثل شوهرم.. اونم هیچوقت واسه دل من ی شاخه گل نخرید...

شوهرم بد نبود اما خوب هم نبود... هرسال من با پس انداز خودم برای تولد یا سالگرد ازدواجمون کادو میخریدم... اما اون بی تفاوت بود.... گاهی فکر میکردم شاید اصلا بلد نیست و نمیدونه باید کادو بخره...

لباسو توی کمد گذاشتم و رفتم سراغ درست کردن نهار... چشمم ب تقویم افتاد

امشب سالگرد ازدواجمون بود....

تصمیم گرفتم دیگه تموم کنم این محبت های بدون جوابو...همش من باید اول شروع میکردم.. آوا تبریک بگم... اول جشن بگیرم.. اول کادو بدم... تصمیم گرفتم دیگه اول نباشم... تی وی رو روشن کردم ک حواسم پرت بشه.... برای نهار استامبولی گذاشتم...

زنگ زدم بهش گفتم:

سلام امروز واسه نهار ک آمدی سر راه نون بخر

گفت:عاطفه من نمیام...سرم شلوغه... زنگ نزن.. بای

زیر غذارو خاموش کردم و رفتم خابیدم....

شب ک شب... سفره رو انداختم... گفت:چخبر

سرحال نیستی عاطفه امروز رفتی خودت نون خریدی...

گفتم:ن.. نون دیشبه...چیزی نگفتم....

گفت:بنظرت امشب ی جوری نیست

میدونستم میخاد سالگرد ازدواج بگه اما رو ندادم و گفتم:ن من شام نمی‌خورم...خوردی ظرفارو بزار تو ظرف شویی.... شببخیر

روی تخت ک دراز کشیدم....

امد تو اتاق از پشت بغلم کردو در گوشم گفت... سالگرد ازدواجمون مبارک.....

❌عاطفه بعد از 20سال زندگی یاد گرفت نباید محبت الکی ب شوهر کنه... نباید زن ها ب مردها بیشتر از لیاقتشو بها بدن❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زنده باد استاد .......

موافق حرف آخر شما هستم هر کسی ب اندازه لیاقتش باید.......

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com

عزیز دلم می‌دونم دلت خیلی شکست درکت میکنم گلم انشاالله ک یکم بفهمه و جبران کنه برات ,،❤️

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2738

اخی ... خوشحالم که اومد بغلت کرد و تبریک گفت سعی کن همیشه پیسقدم نباشی تا یه موقع هایی اون بیاد جلو ... متاسفانه مشکل مردا ظرفیتشونه ...

تـو هـمانی کـه دلـم لـک زده لبخـندش را...  او که هرگز نتوان یافت همانندش را... 
اخی ... خوشحالم که اومد بغلت کرد و تبریک گفت سعی کن همیشه پیسقدم نباشی تا یه موقع هایی اون بیاد جلو ...

صبر کن ! تو رمان نوشتی ؟😐🤣

فکر کردم واقعیه...

تـو هـمانی کـه دلـم لـک زده لبخـندش را...  او که هرگز نتوان یافت همانندش را...