2726
عنوان

بچه ها بم نخندین باشه یه فکری به ذهنم زده😆🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 86 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از همین مسافرتیا یه مدلش پشه بنده توره

فک کنم بهتره برا گرما

خواهرم اون زمان میرفت تو حمام...یه زیرانداز انداخته بود طفلک

انباری و زیرزمین ندارید؟

😍ninimod.اکسسوری اتاق کودک و سیسمونی🌷
کتابخانه از خونمون خیلی دوره خسته راه میشم 

من کتابخانه رفتم حواسم پرت چیزای دیگه میشد گند زدم به اینده ام ایده خوبی که تو چادر بخوایی درس بخونی موفق باشی گلم خدا قوت فایتینگ✊🏻

مادرم ازم دوره ولی هرشب تو قلبم میخوابه💔

وای خدا یه مدت این فکر به سر من زده بود😂😂😂🤦🏻‍♀️

تا به اینجا که رسیده ام ، صدبار زمین خورده و هزار بار بلند شده ام ، از بلندترین قله های زندگی افتاده ام ، دوام آورده و ادامه داده ام ... چه دیوارها که فرو نریخته و چه پل ها که خراب نکرده ام ... برای من حالتِ بدتری وجود ندارد !می بوسم دست آدم هایی را که وارد زندگی ام شدند تا به لطفِ ضربه هایی که به پیکره ی اعتمادم زدند مرا پخته و آب دیده کنند .که ماندند تا به من ثابت کنند ؛ جایِ احساس ، یک گوشه ی دنج و دست نیافتنی است نه در معرضِ دیدِ آدم ها !و جواب هر سلامی را نباید داد ،و حرمتِ هیچ وداعی را نباید شکست !و به هر نگاه و کلام شیرینی نباید دل بست !جایی که من ایستاده ام ، حالتِ بدتری وجود ندارد !برایم فرقی نمی کند !دارم در کمالِ بی خیالی و آرامش ، زندگی ام را می کنم ...🍃

کلی انگیزه گرفتم ک برااستخدامی بیشتربخونم تورو ک دیدم اینجورگفتی الهی بهترین رشته و عالی ترین رتبه رو بیاری مطمعن باش بجای میرسی..امیدوارم موفق باشی مهربون

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
چرا باید برا چادر زدن مخالفت کنن؟😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

باي ديفالت خدا خانواده رو خلق كرده برا ابراز مخالفت و مسخره بازي براي هررررر حركتي كه بچه ها بخوان بزنن 

الان اگه مادر من بود ، نههههه ، زشته ، عيبه ، بقيه چي ميگن و هزار كوفت و زهرمار ديگه