2737
2734
عنوان

صحبت با خواستگار برای اولین بار 😑

733 بازدید | 18 پست

سلام عصر همگی بخیر

بچه ها من خودم چون با ازدواج سنتی اصلا موافق نیستم از اولش هم نمیخواستم این قضیه ادامه پیدا کنه اما انقدر ریختن سرم که گفتم بذار صحبت کنم...

حالا از این بگذریم

این آقا امروز پیام داده که اگه میشه امشب زنگ بزنم؛ بنظرتون اشکالی داره که بهش بگم من با پیام‌ راحت ترم و چت کنیم؟! ببینید من کلا تلفنی صحبت کردن برام سخته چه برسه صحبت با کسی که درست نمیشناسمش!

از شما کسی بوده که با چت پیش رفته باشه؟

تو چت اصلا مشخص نیس بابا حتی زنگم‌نزنه

حضوری حرف بزن باهاش

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حضوری بهتره 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2738

5دقیقه بخرف خلاص آخه با پیام خیلیطول میکشه 

کاربر آقا هستم،  یه وقت فکر نکنید دخترم   بگید عزیزم گلم بعدا عذاب وجدان بگیرید خدای نکرده خودکشي کنید گفته باشم 

اوف از این خواستگاری سیریش منم داشتم هی میگفت بزنگم🤦‍♀️منم حوصله صحبت تلفنی نداشتم می‌پیچوندم 🤣بعد شوهرم شب خواستگاری  رسمی مون روش نمی شد شماره مو بگیره حتی 😐سنتی بود ازدواجم. 

2706