2737
2734

سلام 

ما تازه اومدیم این محله  تو اپارتمانیم بعد همسایه روبه روییمون و شوهرمم چند باری دیده باهم سلام علیک دارن منم چند باری دیدمش من ۲۸ سالمه این آقا فکر کنم ۵۰ و خورده ای باشه  

من امروز تو خیابون داشتم راه میرفتم با مادرم بودیم بعد من این آقا رو دیدم ولی اصولا ادم درونگراییم  و هیچ وقت با همسایه هام صمیمی نمیشم در حد سلام علیک به خانما اونم 

بعد این اقا رو دیدم  اونم منو دید 

بعد تو پیاده رو بودیم این آقا داشت از روبه رو میومد داشت رد میشد توی اون پیاده رو به اون پهنی  واضح به باسنم دست زد 

تازه من حاملم شکمم هم قشنگ معلومه 

من خیلی جا خوردم برگشتم نگاه کردم دیدم خودشه و همونجوری رفت 

من خیلی شوکه شدم گفتم شاید از قصد نبوده ولی اون انرژی و حسی که میده  خیلی بد بود 

من با شوهرم مطرح کردم خود شوهرمم بیشتر شیفت کاره 

شبا خونه نیست  شوهرم گفت برم باهاش بحث کنم چیزی نگیم با خودش میگه خوشت اومده....  من خونه نیستم  خطرناکه....خیلی عصبی بود رفت درشونو زد 

هستید بگم یا کسی نیست؟ 

دستم بوی گُل می داد مرا به چیدن گُل محکوم کردند اما هیچکس فکر نکرد شاید شاخه گلی کاشته باشم.  زن کورد💪🏻         کاربر قدیمی هستم  خیلی هم مهربونم منو توی تاپیکاتون تگ کنید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

بفرما

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐

بگو ..‌‌‌‌تنفسمون در نیومده

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2706