2737
2734

ی رفیق دارم بیشتروقتا من بهش پیام میدم یا زنگ میزنم بعض وقتاجواب نمیده میگ ببخشید بچم اذبتم میکنه یابهونه میاره چون نوزاد داره

همیشه من زنگ میزنم اون کم پیش میاد یا مثلامن خیلی ازخودم درددل میکنم اون نه؛ الان نزدیک دوهفتس اصن زنگ نزده میخاستم ببینم زنگ نزنم اون زنگ میزنه دیدم نه زنگ زد. ن پیام داده. دوس دارم بهش بگم این رفاقت بدردنمیخوره یک طرفس 

....

سرش گرم زندگیه ، درون گراس..

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره دقیقا انگار ن انکار من همش باهاش خرف میزدم زنگ میزدم

این خوب نیست .. منم یه دوست این طوری دارم که خیلی پیگیره . بعضی وقتا ادم واقعا اذبت میشه 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

عین دوست منه از ۷ سالگی باهم دوستیم ولی از وقتی ک ازدواج کرده سرش گرم شده دیر ب دیر زنگ میزنه یا مثلا من زنگ میزنم میگم زنگ نمیزنی یاد ما نمیکنی میگه یادم بنداز زنگ بزنم 😳😳میگ تو پیام بده من زنگ بزنم 😂😂

ترکم و ب ترک بودنم افتخار میکنم من بیر تورک قیزام 😎😎❤همیشه یادت باشه ک دنبال کسی باش ک دنبال تو باشد😔        توروخدا منو کنترل کنید😡 الان این چهارمین کاربریمه دوسش دارم 😁😭
2738
اینجوری فایده نداره

اره من دیگه خیلی وقته ک زنگ نمیزنم بهش 

ترکم و ب ترک بودنم افتخار میکنم من بیر تورک قیزام 😎😎❤همیشه یادت باشه ک دنبال کسی باش ک دنبال تو باشد😔        توروخدا منو کنترل کنید😡 الان این چهارمین کاربریمه دوسش دارم 😁😭
خب ون گفتم بهش مکنه من پرحرفم تو زنگ نمیزنی میگه ن راحت باش ولی دیگه رنگ نمیزنم

روش نشده چیزی بگه شاید.