2726
عنوان

فاتحه م خونده س مگر خدا کاری کنه ..

498 بازدید | 20 پست

دراز کشیدم توی اتاق زیر دوتا پتو 

لرز دارم 

نه اشکم میاد نه پلک میزنم نه حتی میلی دارم پاشم برم دست و صورتمو بشورم ...

صدای اذونم میاد و من میخندم به همه ی عبادتام که نتیجه ش شده این آدم بی همه چیز ...

بن بست رو میبینم و افسردگی رو ،که چطور ریشه مو میخوره ................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه سختی دارن مشکل دارن 

یه تسبیح بگیر دستت و ذکر بگو قول میدم آرومش بشی

بعدم پاشو صورتت بشور 

خود غروب دلگیر هست 

موقع اذان هم خوب نیست توی رختخواب باشی حداقل بلند شو یه آبی یه چیزی بخور 

تو كیستی، كه من اینگونه بی تو بی تابم؟شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم .تو چیستی، كه من از موج هر تبسم توبسان قایق، سرگشته، روی گردابم!تو در كدام سحر، بر كدام اسب سپید؟تو را كدام خدا؟تو از كدام جهان؟تو در كدام كرانه، تو از كدام صدف؟تو در كدام چمن، همره كدام نسیم؟تو از كدام سبو؟
یه عمره سیلی میخورم از دنیا  یه اتفاق خوب میفته و میگم همه چی تموم شد  دو روز بعد دنیا ب ...

اشکم دراومد 

منم همینم 

خیلی سختی کشیدیم تا یه ذره میخوایم شاد باشیم یه چیز بدتر پیش میاد خسته شدم 

ولی بازم امید دارم دعام کنید محتاج دعاتونم 

یه عمره سیلی میخورم از دنیا  یه اتفاق خوب میفته و میگم همه چی تموم شد  دو روز بعد دنیا ب ...

بلند شو یکم قرآن بخون و ذکر بگو!   عبادت باعث نمی شه دیگه تو زندگی مشکل نداشته باشی باعث می شه مشکلات قابل تحمل بشن! 

امام علی وقتی تو ماه رمضان ضربت می خورن می فرمایند فزت برب الکعبه!  یعنی انقدر زندگی بهشون سخت می گذشته که وقتی ضربت می خورن می فرمایند.  به خدای کعبه که رستگار شدم! 

زندگی برای همه سخته. حتی برای شخصی مثل امام علی که سر تو چاه می کرد و درد دلش اونجا می گفت!  

یه چایی هست به اسم بادرنجبویه. اسم دیگه اش چای امام علی هست.  این چای،امام علی درست می کردن و می خوردند!  خواصش بخونی آرامبخش هست!  

از عطاری بخر و این موقع ها دم کن و بخور ! 

یا ارحم الراحمین
2706