2737
2734

بچها میخوام یکم از زندگیم بگم براتون خیلی پریشونم این اکانت دوستمه بهم گوشیشوداده بیام باهاتون درد دل کنم انقدر گریه کردم چشام ورم کرده

بچها من شیش ساله عروسی کردم یه پسر۴ ساله دارم بچها داغوووووونم داغون شوهرم شیش ساله یه روز کار نکرده همش بایارانه سرمیکنمو پدرشوهرمم ماهانه دو سه تومنی بهمون میده دوسه توووومن بخدا شاید بیاین بگید دروغ میگید اما ن بخدا این زندگی منه هیچی نمیتونم بخرم نه لباسی نه چیزی شوهرم مشکل اعصاب روان داره توانایی کار کردن نداره روز خاستگاری بهمون هیچیزی نگفتن خانوادم میگن طلاق بگیر اما چه فایده خونه پدری خوبی هم ندارم بابام هنوز که هنوزه مستجره نمیدونم چیکار کنم من شوهرمم دوست ندارم هیچی بلد نیست هیییچی انقدر گریه کردم چشام بادکردن شوهرم حتی رابطه جنسی هم بلد نیست بخداااباورتون میشه انگار عقب موندس خستهههه شدم نه کاری بلده نه اصلا بلد نیست اچاری دستش بگیره  ادامشو الان مینویسم واااای چشام سوختن از گریه

کی فکرشو می‌کرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا ندیدیمشون🙄❤

بمیرم برات الهی .. گلم خونه بابات که خیلی بهتره حیف جوونی و زندگیت نیست میخای با دیونه سر کنی

من غریبه ترین اشنا . من پر از خالی ولی گل تر از پوچ .گمشده ای پیدا شده در جهانی نا وجودم🧚‍♀️🌱💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نمیدونم چیکار کنم دلمم نمیخواد طلاق بگیرم دلم نمیییخواد فامیلام ب چشم طلاقی نگام کنه خانوادمم بخدا خونه پدرم بدبختر از اینجام بچهاااا هرکی میبینم میگه تو بااین شوهر حیف شدیییی بخدا خووشگلم قد بلند اندامم عالی همش۲۲ سالمه بچهاااااخسته شدمممممم چ کنم چ کنممم خدا شوهرمم توان کار کردن نداره  شیش ساله دارم تلاش میکنم درست شه اسم کار ک میارم انگار فوشش میدم هی میگ بلد نیستم نمیتونم قرص اعصاب میخوره

کی فکرشو می‌کرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا ندیدیمشون🙄❤
نمیدونم چیکار کنم دلمم نمیخواد طلاق بگیرم دلم نمیییخواد فامیلام ب چشم طلاقی نگام کنه خانوادمم بخدا خ ...

بزار ملت نگاه کنن تا ابد که تو خونه بابات نمیمونی اونجا هم‌میتونی کار پیدا کنی دوباره فرصت ازدواج داری اون بچه هم‌پیش یه دیونه تلف نمیشه .. دلت نمیخواد بهتر زندگی کنی؟؟ گور بابای حرف مردم خودتو بدبخت نکن

من غریبه ترین اشنا . من پر از خالی ولی گل تر از پوچ .گمشده ای پیدا شده در جهانی نا وجودم🧚‍♀️🌱💚
2706