2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصن وقتی میخواستی تمومش کنی چرا وارد رابطه شدی ؟ :/

من نمی خاستم تمام کنم آون رفت 

اول می گفت قصدم ازدواج بعد شد دوستی بعد گفت تو دوست معمولی هستی بعد هم رفت 

من نمی خاستم تمام کنم آون رفت  اول می گفت قصدم ازدواج بعد شد دوستی بعد گفت تو دوست معمولی هستی ...

از من میشنوی اصن به هیچ قولی اعتماد نکن ممکنه تو ۳۰ ثانیه بعد اون قول طرف بمیره و قادر به انجامش نباشه هیچ وقت قول هیچ کسیو قبول نکن مخصوصا ازدواج که اصن داستان داره 

خب  .توهم روش فکر نکن دیگ.خودش مشکل داشت

اره خیلی مشکل داشت

خیلی بد هم تمام کرد شماره منو داده بود به دوستش به من گفت برو با این دوست شو قصد این ازدواج 

2738
اره دقیقا ولی الان خیلی دارم اذیت می شم همش دارم خود زنی می کنم من کجا رو اشتباه کردم 

مگه میشه جوابی براش پیدا کرد؟ هزارتا جواب محتمل داره. بیخودی ذهنتو درگیرش نکن

🙋🏻‍♂
از من میشنوی اصن به هیچ قولی اعتماد نکن ممکنه تو ۳۰ ثانیه بعد اون قول طرف بمیره و قادر به انجامش نبا ...

راست می گی من بهش می گفتم من اصلا اهل دوستی نیستم گفت منم نیستم قصدم ازدواج بعد که دید وابسته شدم گفت من زن بگیر نیستم اخر هم گفت دوست معمولی هستی 

راست می گی من بهش می گفتم من اصلا اهل دوستی نیستم گفت منم نیستم قصدم ازدواج بعد که دید وابسته شدم گف ...

ببین کلا یسری ها یه بیماری روانی ای دارن که آدم وابسته میشه میرن من حتی دیدم طرف دختر بوده می‌رفته با هم جنس خودش چت میکرده به عنوان پسر و بعد که وابسته شد ترکش میکرده ..

مگه میشه جوابی براش پیدا کرد؟ هزارتا جواب محتمل داره. بیخودی ذهنتو درگیرش نکن

ااره آدم هیچ وقت جوابی هم پیدا نمی کنه من همش می گم اگر این کار رو می کردم یا این کار و نمی کردم نمی رفت  فقط نمی دونم آدمی که می خاد بره چرا اصلا میاد توی زندگی آدم به راحتی دروغ می گه با احساسات آدم بازی می کنند 

ببین کلا یسری ها یه بیماری روانی ای دارن که آدم وابسته میشه میرن من حتی دیدم طرف دختر بوده می‌رفته ب ...

اره انگار مریض هستند من اصلا نمی تونم به دروغ به کسی بگم دوست دارم

همش فکر می کنم اول ها منو دوست داشته من یک کاری کردم که رفته 

ببین کلا یسری ها یه بیماری روانی ای دارن که آدم وابسته میشه میرن من حتی دیدم طرف دختر بوده می‌رفته ب ...

خب خوبه که خودتم میدونی. اوایل سخته طبیعتا ولی بیخیالی طی کن بگذره

🙋🏻‍♂
اره انگار مریض هستند من اصلا نمی تونم به دروغ به کسی بگم دوست دارم همش فکر می کنم اول ها منو دوست د ...

ایح روابط معمولا زود تموم میشن ولی به خودت فشار نیار این آدما یکروزی تاوان کار هاشونو میپردازن

2706