2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین امتحانات نهایی بعضی هستش سخته بعضی هاش آسون ۶ تا ۸ ساعت بخون بستگی به خودت داره

ببین مرسییی ولی نمیگم روزی چقدر میگم کلا واسه ی درس ک جمعش کنم چند ساعت مثلا کل ادبیات

تجربیمم

تجربی ک هستی اصن به ساعت کار نداشته باش یه مبحث مثل مثلثات یا هرچیزی دیگ‌ای خوب بخون حالا تایمش مهم نی وقتی فهمیدی یاد گرفتی تشریحی حل کن بعد تست بزن حدودا ۱ ماه و نیم  وقت داری و ۳ ماه برای کنکور خودت خودتو بهتر میشناسی برنامه ریزی کن با این روشی ک گفتم راحت در میاری

2738
خیر بنده دوازدهمم😂 فقط از کاری ک نتیجه گرفتم به شمام گفتم(شاید ممکن باشه شما دوست نداشته باشید ولی ...

مرسیی‌لطف کرددی نه خب راستم میگی تایم مشخصی نداره واسه هر کسی متفاوته تایم به تسلط رسیدن تو ی درس کلی مرسی ازت موفق باشی ب هر چی دوس دارری برسی

مرسیی‌لطف کرددی نه خب راستم میگی تایم مشخصی نداره واسه هر کسی متفاوته تایم به تسلط رسیدن تو ی درس کل ...

بعدشم فهمیدم پرستاری دوس داری میتونی خیلی ساده بیاری مثل من ک میخوام پزشکی بخونم نیستی زیاد سخت نگیر ولی با انگیزه برو جلو شده برو بیمارستان پرستارارو ببین یکم انگیزه بگیری.. فقط پرستاری زیاد سخت نیس یکم انگیزه همین(شده شبا نخواب ولی درستو بخون)

2706