2733
2734
عنوان

خواهرام دوسم ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 42 پست
منم دقیقا مثل شما م شما دو تا من پنج تا خواهر دارم و همه این کارای که گفتین منم برا همشون انجام دادم ...

الهی ک خیلی زود قدرتو بدونن و برگردن سمتت

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خیلی سخت بی کس هستم اما بی خدا نیستم همینم تا حالا دیوونم نکرده

من میگم وقتی همه رهات کردن چ بهتر...خدا خودش میاد وسط و دستتو میگیره

من میگم وقتی همه رهات کردن چ بهتر...خدا خودش میاد وسط و دستتو میگیره

رهای رهام نکردن زخم میزنن خیلی ...پدر مادرم از هم جدا شدن با مادرم و برادرم زندگی میکردم سر اینکه عاشق شدم و خواستم ازدواج کنم مامانم نذاشت بعدها فهمیدم اون موقع ازدواج مجدد کرده و هیچی نگفته سر خیلی دلایل مسخره نذاشت ازدواج کنم انقدر ب تنگ اومدم یکی دو سال پیش میخواستم برم پانسیون تا بعد کلی سال ب پدرم زنگ زدم ک بیاد اجازه عقد بده وقتی همه چی تعریف کرد فهمیدم مقصر هردو بودن پدرم اونقدرام بد نبود بعد ک مادرم فهمید شد دشمنم کل پولاش خرج میکنه ک دعا بگیره من طلاق بگیرم از شوهرم ...برادرمم ک همش دنبال پوله و کمک مالی🙂انگار ن انگار اون بزرگتره ...بابامم ک خوبه دستش خالیه و گاهی من کمک میکنم موندم زندگیم چرا این شکلیه

2731
ممنون از همدردیت....مادرشوهرمم همینو میگه...میدونی کاش همینقدر ک ازم بدشون میاد بد بودم یا بهشون بدی ...

خدا مهربونه

اجر خوبی هاتو میده بهت

شک نکن

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
رهای رهام نکردن زخم میزنن خیلی ...پدر مادرم از هم جدا شدن با مادرم و برادرم زندگی میکردم سر اینکه عا ...

همیشه زمان همه چیو حل میکنه اما گاهی دیگه دیره....ب نظرم بچسب ب همسرت و قید ادمایی ک حالتو بد میکنن بزن...منم همینکارو کردم فقط گاهی مثل الان دلم میگیره و میگم چرا باس زندگیامون این شکلی میشد

خدا مهربونه اجر خوبی هاتو میده بهت شک نکن

شک ندارم ک خدا مهربونه...مرسی ک اومدی و وقتتو گذاشتی ...دعا کن دل خواهرام از کینه های بیخودی پاک بشه و کمی دوسم داشته باشن...میگن دعا با زبون دیگری زودتر محقق میشه...ان شالله ک عاقبتت بخیر

شک ندارم ک خدا مهربونه...مرسی ک اومدی و وقتتو گذاشتی ...دعا کن دل خواهرام از کینه های بیخودی پاک بشه ...

چشم خواهری

ان شاءالله  حاجت روا باشی 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2738
قربون مهربونیت🌹🌹💋

زنده باشی💞

همیشه و همه جا دیدم پسر و دختری ک این همه خودگذشتگی میکنن برا خونوادشون هیچی عایدشون نمیشه جز نمک نشناسی اطرافیان نمیدونم چ حکمتیه خدا وکیلی

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
ممنون از همدردیت....مادرشوهرمم همینو میگه...میدونی کاش همینقدر ک ازم بدشون میاد بد بودم یا بهشون بدی ...

منم چهارتاشو دارم ک از شوهرم خوششون نمیاد منم قطع کردم اعصابم راحت تره ب خاطرم چیکار میکنن ک بخوام خودمو بکشم ناراحت میشدم قبلا الان دیگهنه

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین

حالا چرا به همه گفتی ؟ به نظرم یه مدت تو هم کم محلی کن خودشون پشیمون میشن 

ناراحت نشو عزیزم ولی آدمی که ضرر کرد اونا بودن و شما به نظرم راحت شدی خوب شدین خواهشا اینقدر واسه شون خودکشی نکن

🖤✌️
سوره صافات رو بخون به نیت محبوب شدنت تاثیر زیادی داره

اگه بخوای آدم حسود و چشم شور دور کنی چی میخونی؟

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2706