2410
2553

خب وقتی استرس داری مگه مجبوری... رابطه اینجوری ن تنها لذت بخش نیس پر از نگرانی و پشیمونیه.. اگه سنت کمه بزار ب وقتش

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من باشم الان بهش زنگ‌ میزنم لزومی نداره خودمو عذاب بدم تا پس فردا صبر کنم وقتی بهم علاقه دارین من ...

اخه بهش گفتم میخوام تو رابطه باشم فعلا :)

بعدشم  تو اینستا کلا پاکم کرده نه من اونو دارم نه اون منو داره 

ولی تلگرامم رو داره چک کردم 

تولدشو تبریک بگم ؟!

2456
خب وقتی استرس داری مگه مجبوری... رابطه اینجوری ن تنها لذت بخش نیس پر از نگرانی و پشیمونیه.. اگه سنت ...

من ۲۲ سالمه سال‌های سال اینجوریم 

و الکی قراره اینجوری بمونم ؟؟؟ بخدا افسرده شدم 

2714
من ۲۲ سالمه سال‌های سال اینجوریم  و الکی قراره اینجوری بمونم ؟؟؟ بخدا افسرده شدم

دانشگاه میری؟ بیشتر سعی کن تو اجتماع باشی

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
کلیات اخلاقش، واکنشاش و حرکاتی که میزنه در مکاقع مختلف. چند وقته با همید؟

اخلاق خوبی داره 

حتی جواب ایموجی هام رو هم میداد من خیلی باهاش خشک حرف میزدم 

ولی اون صبر داشت 

ولی الان دیگ نمیدونم چجوری جواب منو بده 

بزار پیام اخرش بفرستم برات 

برو پیش روان شناس و روان پزشک تا مشکلت حل شه

ز جمع آشنایان می‌گریزم،به کنجی می‌خزم آرام و خاموش،نگاهم غوطه ور در تیرگی هابه بیمار دل خود می‌دهم گوش،گریزانم از این مردم که با من بظاهر همدم و یکرنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت ،به دامانم دوصد پیرایه بستند...
2706