2733
2734
رشته های توان بخشی حقوق بهتری دارن مثل فیزیو یا بینیایی سنجی که حق مطب دارن بعدش بهترین پیرا پرستار ...

اتاق عمل حقوقش چقدره حدودا؟ 

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اتاق عمل حقوقش چقدره حدودا؟ 

مثل پرستاری هوشبری ایناس...

ولی اد جراح میشه شد

مثلا خاله خودم پزشکه برا عملاس سرپایی تو مطب با یه پسر قرارداد داره میاد کمکش یکی دو ساعت 

از عمل ۱۰ تومن میگیره یه تومنش رو میده به اون پسره...

منم تصور کار با بیمارای جسمی یا افراد سالمند واقعا برام فرسایشیه ولی واقعا رشته تاپیه

بالاخره هرکس سلیقه ای داره 

بخند حتی اگه از زیر فشار روحی روانی جر خوردی🤣 من خار زندگیو خفیف میکونم هعععع😎
مثل پرستاری هوشبری ایناس... ولی اد جراح میشه شد مثلا خاله خودم پزشکه برا عملاس سرپایی تو مطب با یه ...

چه خوووبه پس 

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
2738
اگه ادم اکتیو و زرنگی باشی اره خیلی خوبه از پرستاری کلا پرستاری بازارکارش خوبه وگرنه خیلییی سخته و ...

کلا به پرستاری علاقه هم ندارم 

من امسال می‌خوام کنکور بدم دعا کن یه رشته خوب قبول بشم

ایشالا عزیزم منم کنکور دارم🥲

من شرایطم خیلی حاده 

هیچ امیدی ندارم🙃

2706