2737
2734

بچه ها من اصلا قهر نمیکنم با کسی، از این اخلاق متنفرم.

میگم آدم اگه از یکی خوشش نمیاد کامل بذارتش کنار، اگرم دوسش داره حرف بزنن و مشکلشونو حل کنن نه اینکه برا هم قیافه بیان و قهر کنن ...

الان مامانم باهام قهر کرده😐 واااقعا سر هیچی .. ینی دخترعمش یه حرفی بهش زده بود درمورد من، من بهش گفتم باید ازم دفاع میکردی .. اونم قهر کرد😐😂  

جدی نمیتونم تحمل کنم این وضعیتو ... اصلا از اتاقش بیرون نمیاد اصلا فرصت نمیده حرف بزنم :)  واقعا نمیدونم چیکار کنم این وضعیت تموم شه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچ‌کاری نکن خودش خوب میشه

الان ۳ روزه😐

یه روز هم از لجم از صبح تا شب موندم بیرون گفتم شاید نگرانم بشه اصصصصلا براش مهم نبود ..

اصلا باورم نمیشه تو این سن چجوری انقدر لجبازه

از ترفند خودشون استفاده کن. براش ناهار ببر بگو غذا آوردم بخوری زبونت درازتر شه بعدم خندش میگیره آشتی میکنید. همیشه که نباید به ما بگن😂

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
2738

براش کیک درس کن

مامان من هرموقه بحثمون میشه ازونجایی ک بشدت بنده شکمه با کیک و کله پاچه و زرشک پلو با مرغ و بوی غذا خودش میاد آشتی میکنه🤣🤣🤣خودش اشپزیش خوبه اما ن اندازه من کیک پختنم بلد نیس من از۱۴سالگیم تا الان ک۲۵شدم خودم براشون درس میکنم

فک کردم با دوست پسرت قهر کردی تجربه ای ندارم ولی در زمینه مامانا...ببین تضمینی اگه مامانت مهربونه تقریبا این جواب میده من هر کارییییی کرده باشم درسی رو افتاده باشم یا هر چی یهو میرم مثل یه پلنگ که میخواد اهو رو شکار کنه یه جوری محکم بدون اینکه حواسش باشه بغل میکنم که شوک شه (نزنیش تو دیوار) بعد اگه خواست دورت کنه یا بهت فحش میداد و میزدت تو بیشتر بچسب و جمله مامان مامان تو رو قران مامان دوست دارم اضافه کن‌....مامان من همیشه خندش میگیره و بعد یکم فحشم میده آشتی میکنیم 

گوشی روبزارتوحالت زنگ ساعت انگاری کسی زنگ میزنه بردارانگاری با بابات میحرفی برونزدیکش بشین بزاربشنوه بگوسلام باباجانم عه چه خوب واقعا ععالیه باباشه حتماباکی میریم باشه پس حاضرمیشم بیام بریم مطمینم خوش میگذره قطع کنی مامانت خودش بحرف میاد

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

خودتو بزن به مریضی😂احتمالااگه از سوپری نخریده باشدت میادمیگه هان چته😂

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍
2706