2733
2734

خیلی هم ضعیف و ریزه هست اصلا غذا نمیخوره از گوشت متنفره فقط عاشق پفکو بستنیو ایناس حالا پریود شده خیلی نگرانشم طفلکی با اون دستای ریزش چطور نواربهداشتی بزاره و دردشو تحمل کنه لعنت ب دختر بودن 😭

راهی که داریم میریم تهش قشنگه ❤️

اوه چه سخت میگیری ما هم همین بودیم یه چیز طبیعیه بدنشه

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

قدش چندسانته؟ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم ۱۲ سالگی پریود شدم ولی خیلی درشت و با عرضه بودم از ۱۰ سالگی مهمونارو من جموجور میکردم غذا میپختم و کلا همیشه معلما میگفتن بیشتر از سنمم ولی خواهرم خیلی نسبت ب سنش حتی بچه تر هست انگار ۶ سالشه و شدیدا هم بی عرضس

راهی که داریم میریم تهش قشنگه ❤️
2738
2706