2733
2734

۳ سال قبل خریدم اونموقع خوب بود الان تاره عکسا😭 مجبورم دو سه ماه با این بگذرم تا ببینم ایفون ۱۴ ریجستر میشه یا نه طلاهام هم اونموقع گرون میشن میفروشم میخرم طلای خودمه با پس اندازام خریدم نفروشم شوهرم میفروشه بیشتر میسوزم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

برای این دلت گرفته ؟ 

خدایا شکرت 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای این دلت گرفته ؟  خدایا شکرت

به این ناراحتم نمیتونم برم بفروشمش طلاهامو از یه طرفم شوهرم نقشه کشیدم دلم گرفته هست

خداروشکر که دغدغه ی زندگیت اینه فکر کردم چیشده

دغ دغه ام یه چیزی دیگه هست حوصله توضیح ندارم 

واقعا طلا میفروشی گوشی میخری  اگه اینطوری پس دلت واسه چی میگیره

اره نفروشم شوهرم به اسم خودش خونه بخره بعد که مرد پدرشو برادرش بیان صاحب شن؟

2738
اینکه شوهرت طلا هارو بخواد بفروشه؟ خب اگه واسه زندگیتونه چه اشکالی داره

خیر شوهرم دو سالی مفتی خونه پدرم نشسته با پس انداز دوتامون خریدیم الان میگه میرم خونه میخرم به اسم خودم بخدا از غذا از تفریحم زدم الان میبینم لیاقت نداره

اره نفروشم شوهرم به اسم خودش خونه بخره بعد که مرد پدرشو برادرش بیان صاحب شن؟

حب طلاهاتو خودت استفاده کن   اگرم خواست بفروشه  بگو دو برابرش بهت  سفته وچک بده 

اگرم نداد طلاهاتو نده 

🔴لطفا منو بصورت متوالی لایک نکنید 🔴
حب طلاهاتو خودت استفاده کن   اگرم خواست بفروشه  بگو دو برابرش بهت  سفته وچک بده  ...

فکر خوبیه ولی چک نداره بهم بده

خیر شوهرم دو سالی مفتی خونه پدرم نشسته با پس انداز دوتامون خریدیم الان میگه میرم خونه میخرم به اسم خ ...

باهاش حرف زدی یا پیش خودت داری ناراحتی درست میکنی؟

بهش میگفتی طلاهاتو میدی نصف خونه رو بزنه به نامت بگو بالاخره طلاها واسه من بوده سرمایه ی منه

خدایا شکرت🤲🍃
باهاش حرف زدی یا پیش خودت داری ناراحتی درست میکنی؟ بهش میگفتی طلاهاتو میدی نصف خونه رو بزنه به نامت ...

گفتم گفت پولشو من دادم 

2706