2733
2734
عنوان

زن داداشم هیچ کاری نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1740 بازدید | 62 پست

ب داداشت پول بدین بره خونه جدا بگیره 

باور کن این بی عرضگی داداشته

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق دارید عزیزم 

یکی نباید بخوره بخوابه 

وقتی همه با هم زندگی میکنن ایشونم باید کمک کنه 

مگه بقیه دورازجون خدمتکار ایشونن 

همه باید دست به دست هم باشن کمک کنن یکی خسته نشه یکی تنپرور 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
کارا خودشم نباید بکنه؟!  نباید غذا بده به شوهرش  نبایدپسرشو نگه داری کنه؟!

خب به شوهرش غدا ندید پسرش نگه ندارید 

کور بشه خودش کاراش بکنه

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
عزیزم شما قبل از اینکه برای داداشت زن بگیری نگا نکردی ببینی خونه داره یا نه؟ بعد رن بیچاره رو بیارید ...

کارا خودشم کنه 

پسرشو نگه داری کنه 

براش ما غذا درست میکنیم

توی این دوره و اون دوره و تموم دوره ها فقط خودت باش، و سعی نکن مثل بقیه بشی و با بی ادبی نظر بقیه رو جلب کنی  مهربون مودب و مقتدر نه ظلم کن نه مظلوم باش نه پاستوریزه.همین فقط 

حالا جالبه که چند روز پیش یکی دقیقاً این تاپیکو زد 

همه میگفتن کار بده به زنداداشت اون مهمون نیست صاحب خونه است😐

بیخیال عزیزم اینجا رو جدی نگیر 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2738

تویه خونه زندگی کردن  ارامش دوتا خانواده رو از بین میبره و اصلا معلوم نمیشه کی چکارست وهمیشه یه طرف میشه زیر دست اون یکی مگه صدسلل پیشه؟جداومستقل بشین 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟

شما هر کاری یا هر حرفی جلو روش نگین انجام ندین نگه و اینکه کار نمیکنه که نمیکنه چی میشه مگه درسته کمک کنه اشکال نداره ولی کار کردن یعنی همه کارا با اون شما خواهر شوهر بازی نکن دیگه گلم

کارگرتونه‌مگه

نه اینا کارگرشن 

بابا دیگه منصف باشین

وقتی باهم زندگی میکنن باید ی طرف کارو بگیره بقیه که کلفتش نیستن چون زن داداشه سر مادر خواهرشوهرو ببره هم میگین چاقوش کند بود اذیت شد عروس بیچارا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

تا قبل زنداداشتون چیکار میکردین ؟یه بشقاب اضاف شده فقط!

البته که بهتره کمی تو کارا کمک کنه چون هتل نیومدن ولی واقعا وظیفه ش نیست داداشت چرا کمک نمیده؟

چرا داداشتون جدا نمیشه ازتون 

باهم زندگی کردن این مشکلارم داره حتی اگه دو طرف فرشته باشن باز یه جایی به بنبست میخورن و دلخوری پیش میاد

2706