2733
2734

قبلا  نسبت به خانواده همسرم به یه دید دیگه نگاه میکردم میگفتم خب پدر مادرش با شعورن میدونن با دیگران چجوری رفتار کنن وهمین باعث شده بود دائما تمام بی احترامیاشون تو چشمم باشه  میگفتم چرا یه ادم  باشخصیت باید همچین حرکاتی داشته باشه 

واما انتظاراتم گذاشتم کنار دیگه هیچ توقعی ندارم ازشون و کمتر ازارمم میده 

قبلا توقع داشتم پدرشوهرم به شوهرم تذکر بده تو رفتارش اما دیدم وقتی خودش بلد نیست چه توقعیه

🔴لطفا منو بصورت متوالی لایک نکنید 🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام همین کار رو کنم و توقع نکنم و کارای زیاد هم برای دیگران انجام ندم که بعدا دلم بسوزه

حداقل اعصابم راحته 

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
2728
منم میخوام همین کار رو کنم و توقع نکنم و کارای زیاد هم برای دیگران انجام ندم که بعدا دلم بسوزه حداق ...

اگه کاری نکنی برای کسی بعدش برات توقع هم نمیشه چرا جبران نکرد و خیلی راحت میشی. منم مثل شما بودم.الان چند وقته دیگه کاری نمیکنم

2738
من چندوقته ادمها برام بی ارزش شدن خیلی راحت شدم. 

بی ارزش که نه ولی خوبه تا حدی  بزاریشون کنار توذهنت بدونی این ادم  در این حده بیشتر از این ازش انتظار نمیره پس با رفتاراش ناراحت نشو

منم همینطور

تازع مث خودشونم رفتار میکنم تو جمعشون و از این بابت کاملا راضی ام! هرچند با شخصیتم‌جور درنمیاد!!

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
منم همینطور تازع مث خودشونم رفتار میکنم تو جمعشون و از این بابت کاملا راضی ام! هرچند با شخصیتم‌جور ...

من که نمیتونم مثل اونا باشم  چون خانواده شوهر من خیلی اخلاقای مختص خودشون دارن 

فقط خودشون مهمن تمامشون  احساس غرور کاذب دارن خود برتر بینن درصورتی که هیچ موفقیتی ندارن بشدت حسودن  

همه این رفتاراشون حرصم میده 

بی ارزش که نه ولی خوبه تا حدی  بزاریشون کنار توذهنت بدونی این ادم  در این حده بیشتر از این ...

خیلی خوبه انتظار نداشتن. منم یه دوسالی هست اینطوریم. ذهنم آرومه. تازه یکی یه کاری هم انجام میده که از نظر دیگران وظیفه شه من کلی خوشحال میشم چون واقعا انتظار ندارم کسی برام کاری کنه. 

بی ارزش که نه ولی خوبه تا حدی  بزاریشون کنار توذهنت بدونی این ادم  در این حده بیشتر از این ...

من کسی مشگل داشت مریض میشدم براش.خودش انقدر ناراحت نمیشد که من میشدم. الان میگم به من ربطی نداره.شده ازم کمک هم خواسته گفتم نمیتونم،همون ادم جاییکه من گیر بودم هیچ اهمیتی نداده

2706