2737
2739
عنوان

نامزدم همش خواب میمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1081 بازدید | 25 پست
زنگ زدم یکبار بیدار نشد خودش باید به مادری کسی میسپارد ک بیدارش کنه

ممکنه  نتونه  این عادتشو ترک  بده 

چون  کسی ک بد قوله بد قوله 

ولی شما باز باهاش صحبت کن  خ جدی 

ولی اگ  بازهم‌تکرار کرد  شما سر همون تایم اماده نشو 

مثلا اگ‌میگه فردا ساعت ۱۰ بریم بیرون  شما اول زنگ بزن ببین بیداره یا نه  اگه بیدار بود  زود اماده شو برو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاره چرا نتونم

دمت گرم 

چون من وقتی عصبی میشم تنها راه آروم کردن کشیدن موهاش و غر زدن 

ولی بنظرم همین الان یه پیام طولانی براش بفرست بیدار شد ببینه بعد زنگ زد جواب نده بگوش خواب بودم

2731

من بخاطرداشتن داداشی همچون نامزد شما میگم ک مقصر خودش نیست ،ببین داداش منو ده بار باید سحر صدا بزنیم تابیدارشه،گاهی پامیشه صحبتم میکنه بعدمیفهمیم توی خواب بوده اقا ،بعضیا اصطلاحا خواب دوست هستند وبیدارشدنشون یه مقدار سخته ،باید کم کم عادت کنه ،،نازبکن درحدی که بفهمه وقتی قرار داره حداقل بسپاره یکی بیدارش کنه یاالارم بزاره، ولی خیلیم سخت نگیر 

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍

شوهر عنتر من وقتی بهش زنگ میزدم ۴۵ مین پشت خطی بودم میدونست که هی زنگ میزنم قطع نمیکرد بعدشم حرفش تموم میشد زنگم نمیزد نمی‌گفت شاید یه اتفاق ی افتاده واسه بچه م زنم زنگ زده آنقدر مادرشو دوست داشت نفس منو قطع کرده بود زندگیمو از هم پاشوند مادرش خدا ازش نگذره .

2738

ببین  اگ این پیامم میخونی آدم خوب و عشق واقعی کمه میخاستم بهت بگم از دستش نده عشق واقعی و آدم خوب خیلی کم. پیدا میشه سر خواب موندن جدانشو منم خیلی این اتفاق تجربه کردم ولی مهم عشق بینمونه

اون تاپیکت قفل بود اینجا پیام میدم 

یادمه قبلا که میومدم سایت باید کلی توضیح و دلیل میاوردم که دوران عقد برای شناخت بیشتره که اگه دیدید طرفتون اصلاح پذیر نیست عمر و زندگیتون رو تباه نکنین. نه اینکه بسوزی و بسازی و تحمل کنی تا شاید طرفت درست شه

الان میبینم میگن به دوست پسرت کمک کن !! مگه دفتر مشاوره ای مگه روانشناسی؟ شما باید فقط به فکر آینده و زندگی خودت باشی.

کاری که کردی بسیار منطقی و درست بود. کمی صبر کن تا تبش سرد بشه حالت بهتر میشه