2737
2734

بچه ها من ۱۰سال توی روستا همسایه شون بودم

حالا دو سالی میشه مستقل شدیم و از پیششون اومدیم یه روستای دیگه اجاره و دوساله باهاشون قطع ارتباطم

ناگفته نماند اونجا خونه پدرشوهرم بود ودادش به ما وما بازسازیش کردیم وچندسال توش زندگی کردیم ولی حالا بخاطر اونا ولش کردم واومدم

شوهرمم نه قبول میکنه خونه رو اجاره بده 

نه بفروشتش از ترس باباش

همینجور خالی مونده

حالا هرسال که موقع تمدید قرارداد خونه جدیدمون میرسه خانواده شوهرم بادخالت هاشون سعی میکنن مارو برگردونن پیش خودشون

که تا حدودی موفق هم شدن

کار من وشوهرم بارها به دادگاه کشیده

حالا باز وقت تمدید قرار داده

و مادر شوهرم رفته پیش زن عموم اینا گفته خونه آماده ست ومیخوایم بریم خونه زندگی فلانی(من)رو برگردونیم 

منم تازه زنگ زدم که بگم بتوچه وچرا دخالت میکنی  دیدم دور وبرش شلوغه،قطع کردم(نفهمید که منم و با کش دیگه ای منو اشتباه گرفته بود)

نظر شما چیه

اینم بگم شوهرم هم خیـــــــلی دهن بین خانواده شه

هم مثل مرگ ازشون میترسه چ از پدر ومادرش چه از خواهر برادراش

یعنی فقط خودمم که میتونم حد این زنو بهش بفهمونم

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه!"جهنم من شوهرم و خانواده شن! من جهنمو توی این دنیا تجربه کردم"بی صبرانه منتظر اون روزی هستم که تک تک بابت دونه به دونه بدی هاشون تقاص بدن... میگن دعای نی نی سایتیا گیراست ومن اینو به چشم دیدم؛دعاکنید هرچه زودتر شاغل بشم وخونه دار بشم و بتونه دخترمو بیارم کنارخودم و بادخترم یه زندگی آروم رو تجربه کنیم؛من سنی ندارم این همه درد واسه من وبچه م زیادیه!خدایا دخترم وآینده مونو به دستای پرقدرت تو می سپارم؛زندگی وآینده ای پر از آرامش و خوشبختی برامون رقم بزن....دلم برای خود سابقم خیلی تنگ شده....چه زود دیر شد....

من خودم توی شهر بزرگ شدم وبالاخره بعد از ۱۰سال میخوام برم شهر مدرسه دخترمو ثبت نام کنم

دخترمو کلاسای مختلف ثبت نام کنم

خودم کلاس وباشگاه برم

ولی این عفریته همش جلو پام سنگ میندازه

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه!"جهنم من شوهرم و خانواده شن! من جهنمو توی این دنیا تجربه کردم"بی صبرانه منتظر اون روزی هستم که تک تک بابت دونه به دونه بدی هاشون تقاص بدن... میگن دعای نی نی سایتیا گیراست ومن اینو به چشم دیدم؛دعاکنید هرچه زودتر شاغل بشم وخونه دار بشم و بتونه دخترمو بیارم کنارخودم و بادخترم یه زندگی آروم رو تجربه کنیم؛من سنی ندارم این همه درد واسه من وبچه م زیادیه!خدایا دخترم وآینده مونو به دستای پرقدرت تو می سپارم؛زندگی وآینده ای پر از آرامش و خوشبختی برامون رقم بزن....دلم برای خود سابقم خیلی تنگ شده....چه زود دیر شد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت چیزی نگو همسرتو پر کن بفرست جلو بگه 

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️

حسم میگه نکن ک بدجور شر میشه 

این سایت جز تلف کردن وقت و عمرو اینترنتتون هیچکار دیگه ای براتون نمیکنه ...خودمم کم کم میخام برم 💔😐 میدونی بی ارزشی اطرافیانم کی برام ثابت شد؟زمانی که سگ ۱۰تومنی ارزشش برام از قیمت ادم تو دارک وب که ۲۰میلیارده برام بیشتر شد.....تازه تو از ۲۰میلیاردم یا شایدم بیشتر بارزشی اینو یادت نره 😉 خشونت علیه #زنان همیشه یه چشم کبود و دندون شکسته و خلاصه دهن پر خون نیست بابا گاهی وقتا اون اضطراب کوفتیه ک تو جون زن گذاشتن که فکر میکنه باید لاغر تر مهربون تر خوشکل تر #باکره تر خانه دار تر باشه تا خودشنباشه تا برای یه مرد کافی باشه 💔 اره همون نقابی ک تو صورت همه #زنان گذاشتن ازدواج مایه بدبختی و بزرگترین خشونت علیه یه زنه میدونی چرا؟! کدوم مردیه ک برده جنسی شبانه روزی داره بدش میاد کدومشون از کیسه بوکس مفتکی اشپز خدمتکار خیاط ودستگاه جوجه کشی بدش میاد؟ :) #نه.به.ازدواج.با.مرد.ایرانی. #نعلت.بر.زن.ستیزان 
2738

اگر بتونی راضیش کنی اون خونه رو بده ب کسی هم عالیه حداقل یذره خیالت راحت تره

مثلا بدش ب فامیلی چیزی

مادرشوهرتم چون میدونه این حرفا ب گوشت میرسن میخواد حرصت بده اهمیت نده

بنظرم زنگ نزن رو در رو حرف بزن و دوما شوهرتو یاد بده ک برنگردین 

دوسال هرچی من تلاش میکنم اونا همه رشته هامو پنبه میکنن و کارمو به دادگاه میکشونن

خدایا صبر بهت بده 🤐

اگه اونجا زندگی کنی پیششون چیکارا میکنن؟؟ 

اگه ادم بدونه هیچ کاری بهش ندارن و خوبن و تازه بهت میرسن و مهربونن که خونه ای که کنار هموناس زندگی کنی عیبی نداره 

ولی اگه اذیتت میکنن و.. که هیچ 

فقط میخوام بگم اول لعنت به عروس ما دوم لعنت به هر عروسی که زنگ‌میزنه با مادرشوهرش دعوا‌میکنه

لعنت به تو و هرچی خانواده شوهره

برو بیرون از تایپیکم

2706