2737
2734
عنوان

بچم خاک گلدون میخوره😐😕

690 بازدید | 34 پست

اسفند ۶ ماهش شد.خانوم یه حرکت ترکیبی سینه خیز و ۴دست و پا میزنن و جهشی میرن جلو😍

تازه یاد گرفته میره پای گلدونا از توش خاک برمیداره میخوره

دیشب دستگیرش کردم با خاکای گلدون تو دهنش.دهنش شسشتم.خدا کنه قورت نداده باشه

بهش مولتی ویتامین و قطره آهن لیپوزوفر میدم.

از کنجکاوی میخوره یا خدا نکرده ویتامین و املاحی تو بدنش کم داره؟

دیشب همش تا حواسم پرت میشد خودشو میرسوند ب یه گلدون😑

یه کاربر قدیمی که بازیابی رمز زد اما سایت خار کاربریش خفیف کرد و عضویتش کرد ۱۴ بهمن امسال😐چس ماه نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلدونارو جمع کن خب تو خاک هزارتا مریضی ممکنه باشه

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂

شنیدم میگن به خاطر کمبود آهنه 

حالا خواستی ببر دکتر ویتامین و آهن هاش رو چک کن

🌼 معبودم چگونه بخوام تو را و من منم و چگونه قطع کنم امیدم از تو و تو تویی 🌼 معبودم زمانی که نخواستم از تو پس عطا فرمودی به من ، پس کدام کس است که درخواست کنم عطا کند مرا 🌼 معبودم هرگاه نخوانم تو را پس حاجتم برآوری ،پس کیست آنکه بخوانم او را حاجتم برآورده کند 🌼 معبودم هرگاه زاری نکنم به سوی تو تا رحم کنی به من ، پس کدام کس زاری کنم بسوی او که تا آنکه رحم کند 🌼 معبودم چنانچه شکافتی دریا را برای موسی (ع) و نجات دادی او را میخواهم از تو اینکه رحمت فرستی بر محمد(ص) و آل او 🌼 و اینکه مرا نجات دهی از آنچه من در آنم و گشایش دهی به من ، گشایشی زودتر و نه دیر بفضل و رحمت خودت ای رحیم ترین رحم کنندگان 🌼 الهم صل علی محمد و آل محمد 🌼

جلو دستش نزار یمرقع کرم داشته باشه خاک خیییلی،بدِ بخوره

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2738

عزیزمممم😍

منم تا ازم غافل میشدن گوشه تلوزیون رو میکردم‌تو دهنم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین یکی از علایم خاک خوردن کم خونیه خواهر من زن گنده همیشه مهر نماز میخوره دکتر رفت و این رو گفت و بهش گفت کم خونی رو بیشتر میکنه

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
اخی😂😂😂قطره اهنشو اگه مدام نیدی از کنجکاوی و شیطنته.جمع کن گلدونارو از جلو دستش

وقتی هشدار آمیز صداش میزنم یه تکونی میخوره با هول برمیگرده سمتم😂

اصلا جا ندارم.تازه کلیشم رو استند.تا بیداره کارم همش اینه ک ۴ چشمی بپامش

یه کاربر قدیمی که بازیابی رمز زد اما سایت خار کاربریش خفیف کرد و عضویتش کرد ۱۴ بهمن امسال😐چس ماه نیستم
2706