2726
عنوان

حسرت و دروغ 😢😢

101 بازدید | 16 پست

بچه هااا ی عادت بدی که پیدا کردم اینه چون زندگیم خیلییی یکنواخت شده ۳ ساله هیچ پیشنهادی دریافت نمیکنم و توی رابطه ای نرفتم هیچ اتفاق خوبی نمیفنه برام خلا بزرگی توی زندگبم دارم پیش دوستام ب دروغ میگم توی رابطم و خوشم خیلی این عادت اذیتم میکنه چیکار کنم۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به کسی ضرری نزدی که ....

حالا باعث میشه بین دوستانت راحت باشی  بخودت کمک کردی اینم ک خوبه..

نگران نباش روتین نمیشه هرگز .

شما ب اجبار داری  سرپوش میزاری روی چیزی 

گناه هم نداره خیالت راحت..

بزودی همراه خوبی نصیبتون بشود ایشالله

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com

[QUOTE=282621765]اخه اعتماد ب نفسم خیلیی پایین اومده حس میکنم کسی منو نمیبینه [/QUOTE]

اشتباه میکین برو مشاور !  هایکای  تقویت  روحیه گوش بده! 

بخودت برس 

ب اندامت برس    شیک باش!

برای خودم احترام زیاد بزار!  اون وقت ببین صف میبندن برات

عزیزم مگه خوش بودن فقط به رابطه داشتنه ،از حال خوبت از تلاش وپیشرفتت از آرامش وهدفی که داری بهشون بگو شاید یکی دنبال همچین کیسی باشه (چرا جلوی بختت سنگ مینداز ی😂) اینجاش تا حدی شوخی بود

صبرم زیاده اما عمری نمونده باقی💔
به کسی ضرری نزدی که .... حالا باعث میشه بین دوستانت راحت باشی  بخودت کمک کردی اینم ک خوبه.. ن ...

وقتی بین دوستام میبینم فقط منم که اینجوریم مجبور به دروغ میشم واقعا عذاب وجدان دارم 😔

عزیزم مگه خوش بودن فقط به رابطه داشتنه ،از حال خوبت از تلاش وپیشرفتت از آرامش وهدفی که داری بهشون بگ ...

هیچ اتفاق خوبی توی زندگیم نمیفته دو سه ساله که حداقل ب اونا دلمو خوش کنم

چجوری ؟؟

اولا که الکی نگو تو رابطه ای شاید از طریق همون دوستات کسی معرفی شد. دورهمی دوستانه برو. بیرون مثلا کافه، دوچرخه سواری، کوه اینجور جاها برو. روابط اجتماعیت رو گسترش بده از نظر ظاهری شیک و تمیز باش منظورم گرون نیستا ساده و شیک. خوشرو و خوش برخورد باش . و قبل از همه اینا خودتو دوست داشته باش اول باید رابطت با خودت خوب بشه بعد دیگران رو هم جذب میکنی

یه روزی تو کوچه ما هم عروسی میشه
2706