2737
2734
عنوان

دخترم دوسالو هفت ماهشه

140 بازدید | 17 پست

دارم سعی میکنم بهش حروف اینگلیسی رو یاد بدم تلفظشو واینکه حفظ کنه به ترتیب بگه کیا اینکاروکردن تواین سن

برای سلامتی عزیزانم لطفا یه صلوات بفرستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یادش دادم. اول حروف بزرگو.تو همون سن ها

بعد حروف کوجک رو.

بعدش الفبا رو 

و خیلی چیزای دیگه....

البته بچه باید خودش بخواد ها. با زور اصلا درست نیستااا

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2728

من اینکارو نکردم راستش 

چون میترسم غیر اصولی جلو برم منتظرم سه سالش بگذره بذارمش کلاس 

ولی اعدادو تا ده بلده انگلیسی و چند کلمه مثل مانکی کار هلو تنکیو و... رو بلده 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
خودش خیلی دوسداره

پس با بازی یادش بده

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه تا ۳ سالگی میتونه ۳ تا زبان یاد بگیره اینکه میگن تا ۷ سالگی نباید یاد بدید سیاست غلطه..

ولی حواست به تلفظ ها و آموزشی که میدی باشه چون ممکنه اشتبا یادش بدی..فقط از فیلم و انیمیشن و آهنگ های کودکانه شروع کن لازم نیست بشینی الفبا و ... بهش یاد بدی

خیلی زوده منم میخواستم بزارم اصلا موسسه قبول نکرد گفت براش زوده گفت اصولی چهارسال ب بعد

من نپرسیدم هنوز 

باید بپرسم

نهایت خصوصی میفرستمش اگه ادم کاربلد و باتجربه پیدا کنم 

ولی خب خودم میترسم میگم بدتر زده ش نکنم یا غیر اصولی چیزی یادش ندم 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

از الان زوده . چون تو جامعه هم زیاد تکرار نمیشه سخته .‌ولی پسرم از اینترنت فیلم های کودکانه انگلیسی زبان می بینه خودش یواش یواش یاد گرفته.  هم یه سری الفبا شو بلده تا ده میتونه بشمره یه سری جملات و کلماتشون رو هم یاد گرفته منم هر بار چیزی رو یاد بگیره معنی شو میگم خودش خودبخود یاد میگیره و تو ذهنشم می مونه الان ۶ سالشه و تقریبا بلده 

2706