2726
ب سلامتی من بارداری دوم هست زیاد وسیله نمیخوام بگیرم در حد چند دست لباس و چیزای واجب انشالله ب دنیا ...

ممنون عزیزم 

منم میخوام کالسکه اینارو خودم انتخاب کنم ولی فعلا نمیتونم برم بازار فقط الان لباس و اینا گرفتیم راستش دوقلو هم هستن نمیدونم چی به دردم میخوره بخرم 

مامان دوتا دخمل ناز 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله خدابخواد چیزای واجب میخرم بایه دراور چون احساس میکنم ازکمد کاربردی تره حالا خودش اتاق داشت تخت و کمد میخریم انشالله یاکمد دیواری میزنیم

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
2728
دوستان سلام از کی باید شروع کنم ؟؟؟ظ4ماهمه  از اول ۹یا زود تر

تا هفت ماه میگن دیگه باید تموم کرده باشی خریدرو چون دیگه سنگین میشی وسختت میشه بخوای بری بگردی تو پاساژها مگه اینکه اینترنتی بخوای خرید کنی 

مگه نمیتونم راه برم؟؟؟😂😂😂 جنسیتشم ک الان صد در صد نیست

سختت میشه آخه من میخوام قرمز سفید بخرم جنسیت هم هرچیشد بهش میاد

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
من چون همه چیو سفید کرم خریدم و تو ان تی جنست گفت تو ۱۵ هفته اکثریتشو خریدم ولی میگن از ۶ ماه بخری خ ...

اخی تیشالا ک ب سلامتی دنیا بیاد ن من هنوز هیچی نخریدم‌ حالا سونو جنسیت برم میخرم 

کی زایمان میکنی ؟؟؟

ممنون عزیزم  منم میخوام کالسکه اینارو خودم انتخاب کنم ولی فعلا نمیتونم برم بازار فقط الان لباس ...

منم سه قلو باردارم بخاطر اینکه سایز دستم نیست کم کم میخوام بخرم انشالله ب دنیا اومدنی 

چون لباسهایی ک برای بچه اولم گرفتم کوچیک شد چند دست نو مونده مابقی هم چون سیسمونی فروشی آشنا بود هرکدوم ک کوچیکش بود رفتم عوض کردم بزرگ ترشو گرفتم البته تنش نمیکردما نونو می‌بردم برام تعویض میکرد 

2706