2410
2553
عنوان

من یک ماهه هر روز دارم خواب بد میبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 50 پست
نمیدونم چیکار کنم حالا 

ببین اشکال نداره این چیزا موقتن اگه ورودی منفی داشته باشی ممکنه تثبیت بشه حواستو بده

این سایت جز تلف کردن وقت و عمرو اینترنتتون هیچکار دیگه ای براتون نمیکنه ...خودمم کم کم میخام برم 💔😐 میدونی بی ارزشی اطرافیانم کی برام ثابت شد؟زمانی که سگ ۱۰تومنی ارزشش برام از قیمت ادم تو دارک وب که ۲۰میلیارده برام بیشتر شد.....تازه تو از ۲۰میلیاردم یا شایدم بیشتر بارزشی اینو یادت نره 😉 خشونت علیه #زنان همیشه یه چشم کبود و دندون شکسته و خلاصه دهن پر خون نیست بابا گاهی وقتا اون اضطراب کوفتیه ک تو جون زن گذاشتن که فکر میکنه باید لاغر تر مهربون تر خوشکل تر #باکره تر خانه دار تر باشه تا خودشنباشه تا برای یه مرد کافی باشه 💔 اره همون نقابی ک تو صورت همه #زنان گذاشتن ازدواج مایه بدبختی و بزرگترین خشونت علیه یه زنه میدونی چرا؟! کدوم مردیه ک برده جنسی شبانه روزی داره بدش میاد کدومشون از کیسه بوکس مفتکی اشپز خدمتکار خیاط ودستگاه جوجه کشی بدش میاد؟ :) #نه.به.ازدواج.با.مرد.ایرانی. #نعلت.بر.زن.ستیزان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خواب های بد اونم همیشه مداوم یک اخطار .جدی میگم ی اخطاری بهت داده میشه واس ی اتفاق. من خودم یک ماه پشت سر هم خوابای بد می‌دیدم بهم اخطار میدادن من متوجه نمیشدم چه اخطاری .تهش زندگیم شد طلاق اونم ی حالتی که باورش سخته. مثل ی حادثه برام اتفاق افتاد.

دانشجو
2714
دختر خالم هر شب ب مدت یکماه کابوس میدید و میترسید بعدش تصادف کرد فوت شد تو ۱۸سالگی

نبایدتواین تاپیک عنوان میکردی اسی میترسه مردن کجابودخیلیاخواب بدمیبینن همه که نمیمیرن

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

سلام قبل و بعد خوابت ک روز چ شب ایت الکرسی با چهار قل رو بخون

ببین عزیزم گاهی اوقات خوابهای خودمون یه هشدار هستن خودت ک میدونی بهترین راه برای دفعه بلا صدقه بده

اگه خواب شخصی میبینی ک فوت شده براش فاتحه بخون

فکر کن ببین شاید نذری ب گردنته ادا کن

ان شاالله ک ب امید خداحتما خواب راحتی خواهی داشت

خواب های بد اونم همیشه مداوم یک اخطار .جدی میگم ی اخطاری بهت داده میشه واس ی اتفاق. من خودم یک ماه پ ...

اخه چه حادثه ای دارین منو میترسونین😭

میخوام بالامو باز کنم و پرواز کنم👩‍🦽🎶🤞💖
2706