2733
2734
عنوان

داماد خوش قدم

397 بازدید | 26 پست

ی خاطره یا تجربع درمورد خودم اینکه باورش شاید سخت باشه من گهگاه دوس دختر این چیزا داشتم تقریبا با هرکی دوس شدم واسش خاسگار اومده،حتی با یکی دوس بودم ۱۰سال مطلقه بود بهش گفتم واست خاسگار میاد میخندید ناموصن دو ماه نشد ازدواج کرد، یکی دیگه دوتا بچه داشت ازدواج کرد،حتی دوس دختر دوران دبیرستانم تو اون سن ازدواج کرد😂😂یکم دیگه مطمئن بشم واقعا اینجوریم دفتر ازدواج میزنم

در من کوچه ای است که با تو در آن نگشتمسفری استکه با تو هنوز نرفته امروزها و شب هایی استکه با تو به سر نکرده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دستم سبکه ، رو هر کس کراش میزنم چند وقت بعد ازدواج می‌کنه 😐😑🤦🏻‍♀️

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خودَم و خُدام✨💕
2731

بیا پایین سرمون درد گرفت😐😂💔

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2738
منم دستم سبکه ، رو هر کس کراش میزنم چند وقت بعد ازدواج می‌کنه 😐😑🤦🏻‍♀️

🤣🤣الهی عزیزم بهتر بابا مجرد بمون 

همه چیز بستگی به خودت داره توقع فقط از خودت باشه دیگه ناراحت نمشی  گاهی به خود فکر کن برای خودت وقت بزار ❤
🤣🤣الهی عزیزم بهتر بابا مجرد بمون  

😂😂😂 

دیگه این اواخر دوستام ،پسر بهم معرفی میکردن ، کراش بزنم روش 🤣 بختش باز بشه 🤦🏻‍♀️

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خودَم و خُدام✨💕
این نشانه نگیر بودن شماست🤣

طرف ازم بزرگتره بچه داره بگیرمش اخه😂 

در من کوچه ای است که با تو در آن نگشتمسفری استکه با تو هنوز نرفته امروزها و شب هایی استکه با تو به سر نکرده ام
2706