2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عبارو دوست دارم 

البته اگه تپلی هستی نخر

با کفش اسپرت همه مدل

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2728

بزار عکس چادرمو بفرستم ،،من اینو خیلی دوست داشتم بیشترادما هم میگن خیلی زیباست ،،ولی یچیز مهم اینه که توهرچادری میپوشی مرتب و تمیز بپوشی ن باچروک وشلخته

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍

من که همیشه چادر ساده میپوشم زیاد از مدلای چادر سردرنمیارم عزیز

ولی اگر قصد خرید داری هر مغازه ی چادر فروشی بری خودشون بهت مدلارو نشون میدن و میتونی اونجا امتحانم بکنی

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج
2706