2726
عنوان

اطرافیانم بهم میگن... 😞

582 بازدید | 28 پست

من یه زن مهربون و آرومم و البته ساده 

همه بهم میگن من شل و بی جذبه و بدون مدیریت زندگی ام چرا؟ 

چون 13 ساله ازدواج کردم و شوهرم هنوز به هیچ جا نرسیده زمانی که میتونست بهترین پیشرفت رو بکنه درگیر اعتیاد شد و زندگی ما هم حسابی سقوط کرد. من خیلی این سالا با شوهرم سر این مسائل جنگیدم ولی حریفش نشدم حالا که دل سفره ای نیست برای هرکسی باز کنم همه میبینن ما وضع زندگی مون چندان جالب نیست به من تیکه میندازن که تو آرومی جذبه نداری زندگیتو باید مدیریت میکردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون سقف خونه ما داره میریزه و اونا تو لوکس ترین خونه ها با بهترین امکانات زندگی میکنن به چشمشون میاد و بی تدبیری شوهرمو منو مقصر میکنن که من ‌شل بودم ترسو و بی جذبه ام

چون سقف خونه ما داره میریزه و اونا تو لوکس ترین خونه ها با بهترین امکانات زندگی میکنن به چشمشون میاد ...

خب چیزی نمیگم نارحت بشی ولی اینو میتونم بگم چرا تاحالاااا طلاق نگرفتی بعدشم تا کی میخای بشینی مثلا میخای بچه دارم بشی؟ 

فرهنگشون پایینه اعتیاد شوهرو از چشم تو میبینن بگو خودتون بودین چیکار میکردین

دقیقا الان مقصر همه چی منم

بهم میگن زن یعنی زندگی به حساب من باید زندگی درست میکردم من باید تو دستم میگرفتم این اتفاقا نمی افتاد

بعضیا فکر میکنن مردی که اعتیاد داره اگر مثلا زنش دادوهوار راه بندازه اونم میترسه و میزاره کنار نمیدونن چه جهنمی هست و هیچ ریطی به رفتار زن نداره،اینا بیرون گود نشستن و میگن لنگش کن

دقیقا الان مقصر همه چی منم بهم میگن زن یعنی زندگی به حساب من باید زندگی درست میکردم من باید تو دستم ...

اسی ببخشیدولی خانواده شوهرت وقتی اینقدرنفهمن توچراناراحت میکنی خودتو

2706