2737
2734
عنوان

خواب موندم به نوزادم شیر ندادم

583 بازدید | 24 پست

هر ۲ ساعت یه بار به پسرم شیر میدم وزنشم خوب نیس ی ماهه ۴ کیلوه شیر رفلاکسی میخوره ای ار شب نخوابیده تا ۵ صبح شیر خورده دیگه وقتی خوابید منم بیهوش شدم ساعت ۱۰ بیدار شدم بیدارم نشده گریه هم نکرده خیلی نکرانم اتفاقی نمیفته الان دادم شیر بخوره یکم خورد وسطش خوابش برد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

۴ کیلو برا ۳۳روزه کمه؟

لابد سیره که بیدار نمیشه منم روزای اول ۲ ساعت یبار شیر دادم ولی فوق تخصص گفت راحت بخواب خودش گرسنه شه بیدار میشه

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...
۴ کیلو برا ۳۳روزه کمه؟ لابد سیره که بیدار نمیشه منم روزای اول ۲ ساعت یبار شیر دادم ولی فوق تخصص گفت ...

نه بابا.بیدارنمیشن که.خواب بچه اون موقع سنگینه.چرت گفته اون دکتر.باید بیدارشون کرد دو ساعت یبار تا شیر بخورن قندشون نیفته.

میشه دعا کنین منم این نگرانیارو تجربه کنم🫠🤣

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
عذاب وجدان گرفتم😭😭😭

ساعت بذار 

ك خودت بيدار شي

ولي نزديك بچه نباشه گوشيت 

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2706