2726
عنوان

کسی ترانکوپین خورده؟

885 بازدید | 30 پست

بی حسم هیچی یادم نمی مونه. میگن اثرات دائمی داره. کسایی که حدودا یه سال خوردن بعد قطع کردن بیان بگن مثل سابق شدن؟ اگه شدین چند وقت بعد؟

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
آره من خوردم بعد از یکسال گذاشتم خیلی راحت کنار 

چند وقت خوردی؟ کی مثل قبلت شدی؟ 

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند وقت خوردی؟ کی مثل قبلت شدی؟ 

یک سال. فقط تنها عارضه ای که روم داشت این بود که صبح هایی که نباید میرفتم سر کار نمیتونستم صبح زود بیدار شم و شب ها هم ۱۲ میخوابیدم. خیلی راحت گذاشتم کنار شاید ۲رروز اول سخت بود

2728
یک سال. فقط تنها عارضه ای که روم داشت این بود که صبح هایی که نباید میرفتم سر کار نمیتونستم صبح زود ب ...

حافظه و احساساتت برگشت؟ 

خیلی قرص خوبیه شوهر سابقم انقدر اذیتم کرده بود شب ها نمیتونستم بخوابم قلبم تیر میکشید شب ها ولی این ...

می دونم برای منم خوب بود ولی مثل سابقت شدی؟ اگه شدی کی؟

آره بابا تو  همون یکسال هم عالی بود

ببخشید چقدر مصرف می کردی روزی؟ من سه تا صد می خوردم فکر کنم به فنا رفتم 

منم دارم میخورم دیشب خوردم یکی امروز گیج بودم شما بهتر شدی

سلام اره الان دیگه کیج نمیشم فقط رااحت باهاش میخوابم 

راستش من اسنترا شروع کردم بی خوابم کرد کنارش اینو داد شبی نصف بخورم بخوابم ولی اسنترا رو کلا قطع کردم چون اصلا به نظرم اکی نبودم و سعی کردم بزارمش کنار حدود دوهفته خورده بودم اما انگار خوابم برنگشت نمیدونم تلقینه یا چی ولی خوابم نمیبره 

مقاومت میکنم ترانکوپین نخورم ولی شبا خوابم نمیبره اخرش مجبور میشم برم بخورمش الان چهارده روزه ی شب درمین که خونم و شیفت نیستم میخورمش 

دلم میخواد ترکش کنم و خودم بخوابم اصلا ذهنم انگار در مقابل خواب مقاومت میکنه اسنترا ی کوفتی خوابمو ازم گرفت با اینکه دیگه اسنترا نمیخورم چهارروزه،،ولی خوابم هنوز برنگشته

آره بابا تو  همون یکسال هم عالی بود

عزیزم میگم واسه مشکل بی خوابی می خوردی؟چجوری ترکش کردی یعنی نخوردی خوابت برد؟؟

من الان حدود ده روزه میخورم بدون اون دیگه نمیتونم بخوابم انگار عادت کردم بهش از نظر روانی

سلام اره الان دیگه کیج نمیشم فقط رااحت باهاش میخوابم  راستش من اسنترا شروع کردم بی خوابم کرد ک ...

مم دو شبه خوردم فک کنم بدن بهش عادت میکنه همش تو روز انگار آدم منگه سرگیجه دارم منم مشکل بی خوابی دارم بدون قرص تا ۷ صبح بیدارم 

2706