2733
2734
چون رفتار نی نی سایتی ها واقعا زشته  یکی مثل من تصمیم گرفتم دیگه ابدا به کسایی که سوال دارن جو ...

تو که حالت خلسه میری حتما دقت کردی تازه رنگ لباس رو گفتن خیلی درصد خطا داره چون بازه ی رنگی تو خلسه ی جور متفاوته با واقعیت ولی مشخصات ظاهری رو یا اخلاقی رو من خودم میگم برا طرف ک ببینم حسم بهش افتاده تونستم فرکانسشو بگیرم یا نه قبول داری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درکت میکنم چون دقیقا منم همینطوری هستم و اینکه دقت کردی سوالای الکی هم میپرسن؟ کی چند سالگی با کی ...

من کلا دیگه عهد بستم با خودم که به هیچکس جواب ندم...

رفتاراشون یه جور توهینه آدم ناراحت میشه...

خدایا منو ببخش...                                                    مجبورم آدم بدی بشم تا از پس بنده هات بر بیام...
چی پرسیدی گلم؟ ببین دو ساله خانواده ارش بخاطر من نامزدیشو بهم زدن  ول کن نیستن ارش هم میخواد ...

اگ میدونی ارش واقعا دوستت داره و میتونی بش متکی بشی و باهم مقابل این مشکلات ایستادگی کنید اره

بنظرم ازدواج کردید جداشو ازخانوادش نذار اذیتت کنن

2731
تو که حالت خلسه میری حتما دقت کردی تازه رنگ لباس رو گفتن خیلی درصد خطا داره چون بازه ی رنگی تو خلسه ...

وبرامن؟

اعتقادت رابرای خودت نگه دارو انسانیتت را به تمام دنیانشان بده
چی پرسیدی گلم؟ ببین دو ساله خانواده ارش بخاطر من نامزدیشو بهم زدن  ول کن نیستن ارش هم میخواد ...

اینکه حسش بهم چیه و چی راجع بهم فکر میکنه؟!

و چرا هنوز جواب پیامم رو نداده یعنی ندیده؟!

آخی ان شاءالله که برسید بهم♥️

گلم فکر میکنم اگه خودت و آقا آرش کم نیارید و خانواده ات راضی میشن آخرش قشنگهه🥰😍♥️🙌🏻

♥️🌿
حسم مثبته و همدیگه رو دوست دارید ولی خب با موانعی رو به رو میشید که صبر میخواد و اینکه جفتتون کم نیا ...

مرسی عزیزم🥲

عزیزم ازت خوشش میاد و فعلا فق خوشش میاد و علاقه دارع

ن گلم ندیده هنو

کاربری نهممه از سال ۹۹ اینجام بخاطر نی نی سایت مجبور شدم ی سیمکارت دیگه بخرم سیمکارت نداشتم بیام نترکونید دیگه.لایک نکنید.طرز صحبتت نشون دهنده شخصیتته:)🥲🫀🌈
2738
جدی ؟من نمیدونستم این قد فشار میاد بهتون ، ولی باز خدا خیرت بده تا حالا جوابا رو دادی ، ناراحت نکن خ ...

عزیزم من حدس نمیزنم 

من کلا میفهمم اتفاق ها رو...

خدایا منو ببخش...                                                    مجبورم آدم بدی بشم تا از پس بنده هات بر بیام...
من کلا دیگه عهد بستم با خودم که به هیچکس جواب ندم... رفتاراشون یه جور توهینه آدم ناراحت میشه...

حق داری گلی ولی بازم من دلم نمیاد باور کن الان اینقد پریشونم شایدم حسم کرده باشی چ حالیم ولی دلم امون نداد میبینی ک جواب میدم 

میشه بگی کی باردار میشم و جنسیتش چیه

زمانشو نمیدونم ولی حس کردم پسره 

این سایت جز تلف کردن وقت و عمرو اینترنتتون هیچکار دیگه ای براتون نمیکنه ...خودمم کم کم میخام برم 💔😐 میدونی بی ارزشی اطرافیانم کی برام ثابت شد؟زمانی که سگ ۱۰تومنی ارزشش برام از قیمت ادم تو دارک وب که ۲۰میلیارده برام بیشتر شد.....تازه تو از ۲۰میلیاردم یا شایدم بیشتر بارزشی اینو یادت نره 😉 خشونت علیه #زنان همیشه یه چشم کبود و دندون شکسته و خلاصه دهن پر خون نیست بابا گاهی وقتا اون اضطراب کوفتیه ک تو جون زن گذاشتن که فکر میکنه باید لاغر تر مهربون تر خوشکل تر #باکره تر خانه دار تر باشه تا خودشنباشه تا برای یه مرد کافی باشه 💔 اره همون نقابی ک تو صورت همه #زنان گذاشتن ازدواج مایه بدبختی و بزرگترین خشونت علیه یه زنه میدونی چرا؟! کدوم مردیه ک برده جنسی شبانه روزی داره بدش میاد کدومشون از کیسه بوکس مفتکی اشپز خدمتکار خیاط ودستگاه جوجه کشی بدش میاد؟ :) #نه.به.ازدواج.با.مرد.ایرانی. #نعلت.بر.زن.ستیزان 
حسم مثبته و همدیگه رو دوست دارید ولی خب با موانعی رو به رو میشید که صبر میخواد و اینکه جفتتون کم نیا ...

میشه بگین ببینم عشقم اون دختری که دوستش دارم برمیکرده پیشم؟

2706