2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب امیر میرسم؟ حس خانوادش بم چیه، کی میاد خاستگاریم؟ ج بده منم حس ششمم سوال دری بپرس ...

احساس میکنم تو خیلی بیشتره امیر مشتاق و نگرانی خیلی به این مسئله فکر میکنی احساس میکنم احساس توقوی تره

2728
آها چن سالتونه

من ۱۵ اون ۱۹

کاربری نهممه از سال ۹۹ اینجام بخاطر نی نی سایت مجبور شدم ی سیمکارت دیگه بخرم سیمکارت نداشتم بیام نترکونید دیگه.لایک نکنید.طرز صحبتت نشون دهنده شخصیتته:)🥲🫀🌈
احساس میکنم تو خیلی بیشتره امیر مشتاق و نگرانی خیلی به این مسئله فکر میکنی احساس میکنم احساس توقوی ت ...

اره

میشه بگی حس خانوادش لم چیه؟ کی میاد خاستگارریم

کاربری نهممه از سال ۹۹ اینجام بخاطر نی نی سایت مجبور شدم ی سیمکارت دیگه بخرم سیمکارت نداشتم بیام نترکونید دیگه.لایک نکنید.طرز صحبتت نشون دهنده شخصیتته:)🥲🫀🌈
حالا درموردم من بگو ببینم چقدرش درسته😂😂

موهات حالت داره

پوست گندمی داری

تپلی؟

علاقه به اکسسوری داری

معمولا رنگای خنثی و لباسای ساده میپوشی

قدر داشته هاتو میدونی

شوهرت بچه دوس داره دختردار میشی

خود خارجیا وقتی چیزیو نمیفهمن میگن "هن" بعد تو ميگي what؟؟
2738
هنوز امیرو مناسب ازدواج نمیدونن احساس میکنم احساس میکنم رابطتونو فک نمیکنن خیلی قوی باشه

اره دقیقا 

بعنی ب نطر شما کی میاد خاستگاریم 

2706