2726

ازدواج کنید ی ازدواج ناموفق داشته ۲۹ سالشه 

من ۲۲ سالمه 

اونم یعنی تا الان که بهاش حرف میزنم خیلی خوش اخلاق فقط خیلی نصبت به زندگیش سخت میگیره 

نظرتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به هیچ وجه 

ببین آدم مطلقه آدم بدی به هیچ وجه نیست و فقط شکست خورده،ولی به نظرم هرچقدرم خوب باشه شما ممکنه یه جاهایی تو زندگی تو مقایسه با قبلی قرار بگیری ،

خودت اذیت میشی 

به نظرم واستا با یه مجرد ازدواج کن الان متوجهم دلت خاسته باهاش باشی دنبال تایید هستی .

ولی بزار این آقا با یکی هم موقعیت خودش ازدواج کنه.

شما همسن منی حیفه .

بزار بری سر زندگی تازه نه یه آقایی که یه پیش زمینه تو ذهنش نسبت به ازدواج داره که بد شده

کاربری دست دو نفره👥💙

نه  مگه  خرم 

اونم  چه  خوش  اشتهاس 

دختر ۲۲ ساله مجرد میخواد بگیره !!

بره یه ۲۸ ساله جدا شده بگیره   که اولا از نظر شرایط باهم‌جورن دوما اون دختر هم  سروسامان میگیره 

آدمایی که یه بار جدا شدن از نظر من قابل اعتماد ترن چون خودشون رو قبلاً تو اون زندگی نشون دادن ولی از طرفی سخت گیر ترن و حساس ترن چون نمی خوان باز شکست بخورن.من و همسرم هر دو تا مون قبلاً جدا شدیم و همین جوریم ولی من مردایی که تجربه ی طلاق دارن رو به مردای مجرد ترجیح میدم.

دلیل طلاق هم البته خیلیییی مهمه.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
2706