2733
2739
عنوان

کندن پوست لب

374 بازدید | 11 پست

چطور این عادت رو ترک کردید ؟ هرکاری میکنم نمیتونم ترک کنم لبام هم خیلی زخم شده هرکی میبینه میگه چرا اینجوری شده چیکار کنم🥲

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتماترک کنید خوداین کاراسترستونبیشترمیکنه

میخوام ولی عادت شده بیشتر شدن استرس هیچ لبام ناجور زخم میشه

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               
2738

مقداری چرب بکن همیشه.و عصبی هست این عادت ....

تا میتونی بهش فکر نکن و وقتی کرم بزنی چرب باشه شاید  خود بخود باعث گاز نگرفتن بشود و بهتر بشید.فقط عادت و تیک عصبی هستش

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
بعداً لب پایین بزرگتر میشه وحالت بد به این فکرکن.

متاسفانه برا من شده 🫠