2733
2739

من چند سال پیش اتفاقی یه جا مواجه شدم با این قضیه و یه پسربچه رو به سرپرستی گرفتم. البته اون بچه‌ چندتا سرپرست داشت و منم تا مدتی بهش کمک کردم و بعدش دیگه خودم دستم خالی شد و اصن فراموشش هم کردم.

اما سوالی که الان دارم اینه که تا چه حد میشه اعتماد کرد که پول به خود بچه میرسه؟ و اینکه آیا واقعا اون بچه وضعش خوب نیست یا نه. چون یه سریا میگن بعضیا وضعشون بد نیست ولی میرن تحت پوشش.

چند وقت دیگه هم تولد بچه‌ است و میخوام هدیه بدم بهش ولی دوست دارم با اعتماد باشه.

شما چیزی نمیدونین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینکه خیلی خوبه . اما واقعا اطراف شما جوون بیکار دختر نیازمند خانم زحمتکش پدر رنج کشیده با ۶۰ سال سن ...

من وسعم به کمک به اونا نمیرسه.

کمکی که من به اون بچه میکنم حسابش فرق میکنه.

من هم الان تقریباً هشت نه ساله که سرپرستی دو تا بچه رو تو طرح محسنین قبول کردم البته سرپرستی که نمیشه گفت ماهی چهارصد به هر کدومشون میدم، که مستقیماً به شماره کارت خودشون واریز میشه، مشخصات و آدرس ش رو هم همون اول در اختیارت میذارن، هر دوتا بچه تحت سرپرستی مادر بودن یکی پدرش فوت شده بود یکی دیگه پدرش معتاد بود و مادرش طلاق گرفت

من وسعم به کمک به اونا نمیرسه. کمکی که من به اون بچه میکنم حسابش فرق میکنه.

در حد یک کیلو گوشت و مرغ که میرسه برسونی دست نیازمند 

ببخشید من نمیگم شغلم چیه اما خودتون فکر کنید هیچ گربه ای برای رضای خدا موش میگیره ؟ یه مشت موسسه خصوصی که نفرات استخدام کردن و با تبلیغات و هزینه زیاد عکس چند طفل معصوم گرفتن کلاهبرداری میکنن . آیا شما اون بچه رو دیدی ؟ مطمنی کمکت بهش میرسه ؟ 

واقعا الان من عکس بچه ای از نت دانلود کنم بگم این نیازمنده و اعتمادتو به دست بیارم دیگه تمامه ؟ ماه به ماه میتونم ازت پول بگیرم ؟ 

⛔️ کاربر آقا هستم ⛔️

انشالله که از همگی قبول باشه من شخصا خانواده ای رو در نظر گرفتم و مستقیم کمک میکنم خیلی بهتره 

اتفاقا قبلش شخص دیگه ای کمک میکردم که الحمدلله کار گرفتن و درآمد زایی داشتن دیگه کمک نکردم دیگه مستحق نبودن الحمدلله 

⛔️ کاربر آقا هستم ⛔️
2738
در حد یک کیلو گوشت و مرغ که میرسه برسونی دست نیازمند  ببخشید من نمیگم شغلم چیه اما خودتون فکر ...

شخص معرفی کنه نه اعتماد نمیکنم ولی کمیته امداد باشه آره اعتماد میکنم، اینجوری که شما میگید به خانه های سالمندان و موسسات نگهداری از بچه های بی سرپرست نباید هیچ کمکی کرد

در حد یک کیلو گوشت و مرغ که میرسه برسونی دست نیازمند  ببخشید من نمیگم شغلم چیه اما خودتون فکر ...

من درباره طرح محسنین کمیته امداد پرسیدم.

میخوام ببینم تجربه بقیه چطور بوده.

شرایط کمک به بقیه رو‌ ندارم بنا به دلایلی

شخص معرفی کنه نه اعتماد نمیکنم ولی کمیته امداد باشه آره اعتماد میکنم، اینجوری که شما میگید به خانه ه ...

من هیچ ارگانی اعتماد نمیکنم چون دست سیستمی در این واسطه هست که کمک ها داره مهندسی تقسیم میشه خودم مستقیم کمک کنم مطمن تر هستم . ترجیحا غیر مالی میدم 

⛔️ کاربر آقا هستم ⛔️
نه من شمالی م بچه‌ها یکی برا چهارمحال بختیاری و یکی دیگه بندر خمیر تو جنوب کشوره

منم برای یه شهر دیگه‌س اون بچه.

خیلی دلم میخواد مطمئن شم به دست خودش میرسه. یه سری دلسردم کردن

منم برای یه شهر دیگه‌س اون بچه. خیلی دلم میخواد مطمئن شم به دست خودش میرسه. یه سری دلسردم کردن

همیشه افرادی هستند که خودشون که هیچ کمکی به نیازمندا نمی‌کنند، اونهایی رو هم که کمک میکنند رو احمق هم خطاب میکنند، ولی حرفشون برام کوچکترین اهمیتی نداره، میتونی از همون سایت محسنین یک بچه دیگه از شهر خودتون به سرپرستی بگیری و خودت ببینی هر ماه مبلغی رو که می‌فرستی می‌ره به حسابش

2706