2733
2734
عنوان

با 10 ملیون چه طلایی میشه خرید!

2626 بازدید | 60 پست

10 تومن دارم میخوام خرج نشه. به نظرتون طلا بخرم خوبه با توجه به قیمتش؟ فک کنم گرمی 2700 و این که با ده تومن چه طلایی میشه خرید؟ یه زنجیر می تونم بخرم بعدا هم براش پلاک بگیرم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انگشتر.. زنجیر.. گوشواره.. اینارو میتونی بخری یا یدونه النگو نسبتاً باریک و کم وزن

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔
2738

گوشواره خوبه ، میتونی همه جا بندازیش

زنجیر خالی اگه پلاک نداری خوب نیس ، تا کی پول دستت بیاد با این قیمت نجومی پلاک براش تهیه کنی

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      

والا من با ده تومن النگو خریدم خوبم هست یعنی نازک دیده نمیشه... 4گرم شد بیست روز پیش تقریبا2200بود گرمی...حالا النگوم سه تا شده ایرادی نداره بیشترش نکنم؟ میخوام بازم جمع کنم ولی میترسم دیگه وسعم نرسه به النگو میخوام پلاک و این چیزا بخرم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706