2726

فک میکنم بلغمه

جون من یکبار رفتم دکتر ازم پرسید بلغم خارج نمیشه ازت؟ حالا خلط و کف مانند

معبود من چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟ خدایا! آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنی پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا! آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنی، پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟ خدایا! آنگاه که به‌سوی تو زاری نکنم تا به من مهرآوری، پس کیست که به‌ سوی او زاری کنم تا به من مهر آورد، خدایا! چنان‌که دریا را برای موسی (درود خدا بر او) شکافتی و نجاتش دادی، از تو می‌خواهم بر محمّد و خاندانش درود فرستی و از آنچه در آن گرفتارم مرا رهایی بخشی و بر من گشایش دهی گشایشی فوری نه دیر وقت، به فضل و مهربانی‌ات، ای مهربان‌ترین مهربانان.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واسه یک بار دو بار مشکلی نیست ولی اگه خیلی وقته اینجوری میشی و یبوست هم داری اون موقع یمم خطرناک نیشه اگه ادامه دار بود برو پیش متخصص گوارش

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
تو نت زدم ی عکس بود نوشته بود بلغم پخته حالا نمیدونم دقیقا این چی هست

بلغم باشه خطر نداره که

نگران نباش

رطوبت معدت زیاد شده

قزص و شربت ضدبلغم عطاریا هست بگیر

معبود من چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟ خدایا! آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنی پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا! آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنی، پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟ خدایا! آنگاه که به‌سوی تو زاری نکنم تا به من مهرآوری، پس کیست که به‌ سوی او زاری کنم تا به من مهر آورد، خدایا! چنان‌که دریا را برای موسی (درود خدا بر او) شکافتی و نجاتش دادی، از تو می‌خواهم بر محمّد و خاندانش درود فرستی و از آنچه در آن گرفتارم مرا رهایی بخشی و بر من گشایش دهی گشایشی فوری نه دیر وقت، به فضل و مهربانی‌ات، ای مهربان‌ترین مهربانان.
بعد بعضی شبا که میخوام ابریزش از دهان هم دارم

پس همونه ۱۰۰٪ بلغمه اینایی که میگی

سیاه دونه خوردنش خوبه برات 

ماست و لبنیات فعلا باید حذف کنی اصلل نخور 

قرص بلغم نیاک عالیه بخور خشک کنه بدنتو 

بلغم خطرناک هم چاق میشه هم ام و اس و ...

پس همونه ۱۰۰٪ بلغمه اینایی که میگی سیاه دونه خوردنش خوبه برات  ماست و لبنیات فعلا باید حذف کن ...

اها درسته

ممنون

چشم حتما میرم این قرصرو دنبالش

قرص سیاهدانه و عسل شرکت باریج میخوردم عالیییی بود فقط یکم گرونه هم رفلاکسم رو برده بود هم یبوست رو