2733
2734
عنوان

بیاید کمک کنید بگید راست میگه یا نه

248 بازدید | 27 پست

سلام من 15 سالمه بعد پسر همسایه مونرو خیلی دوست دارم اون 21 سالشه و تازه از سربازی ترخیص شده ، من یه بار دستم خورد استوریشو چک کردم بعد یکم بعد دیدم بهم درخواست داده بعدش من قبول نکردم ولی پیجم رو عمومی کردم من دوتا پست گذاشته بودم که لایک کرد ، منم از اون روز به بعد همه استوریهاشو چک میکردم کلا موضوع استوریهاش هم درباره شکست عشقی و اینطور چیزا بود ، بعد دیروز رفته بودم بیرون وقتی اومدم دیگ بهم پیام داده و فقط slm فرستاده...

اولش استرس گرفتم ج ندادم (من خانوادم  از اون مذهبیاس که نباید دوست پسر داشته باشی و... )

تا شب فکر کردم ، آخر سر ج دادم منم فقط سلام فرستادم بعد از یکم حرف زدن من پرسیدم( کاری داشتی ) گفت آره میخواستم ببینم آبجیمون کیه آشنا به نظر میرسه منم اول هی اشاره میکردم که کیام و بعدش کامل معرفی کردم خودمو  بعد از کلی بحث  ، بهم گفت (سنده گدین )یعنی تو هم رفتی ، پرسیدم کجا رفتم گفت تو قلبم بعد من کلی خوشحال شدم یکم بعد من گفتم که من دیگ میرم فعلن ، گفت حالا کجا میری کلی حرف میخوام بزنم ، گفتم که حالا بگو راحل چی میخوای حرف بزنی و.... خلاصه که بهم گفت من عاشقت شدم و تا الانم موقعیتش پیش نیومده بود بهت بگم اما الان بدون جرعت حرف دلم و بهت زدم تو نظرت چیه؟      ..... من گفتم که فک کنم چالشه گفت ن بجون تو ، بعد بهم گفت تا آخر باهام هستی؟ منم گفتم نمیدونم ، هنوز شوک ام گفتش من به قربون شوک شدنت (راستی این پسر من خودم یبار دیدم به دوستم که 17 سالشه هم درخواست داده بود ) من الان نمیدونم چیکار کنم (حتی ازم شماره میخواست که ندادم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اونم واقعن منو دوست داره؟ 

راستی یکم بعد که من گفت باهات هستم تا آخر ، گفت که انشالله نامزدی (تو شهرستان ما دخترا زود ازدواج میکنن ، همکلاسی خودم تو کلاس هفتم با دوست پسرش فرار کرده بود)

یعنی همه حرفاش راسته؟

2731
2738

من مخالف دوست شدن نیستم ولی نه تو این سن اونم نه با این آدم 

کسی که ازت خوشش بیاد محترمانه تر حرف میزنم عاشق چندین و چند ساله نیست که رفتی توی قلبم و... 

از ایناست که یه رل داشته باشه وقت بگذرونه 

بزار یکم بزرگ تر شی آنقدر از آدما مختلف خوشت میاد با آدم درست حسابی دوست شو 

احساساتی هم داری طبیعیه آدم از کسی که خوشش بیاد اینطوری میشه ولی ولش کن شماره و قرار و... هم کلا انجام نده

میخواد مختو بزنه ظاهرا شما هم راه اومدی و منتظر بود فقط داری خودتو گول میزنی

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*

خودت چی فکر میکنی؟ خوبه اولش نشناخته کی هستی یه دفه پریدی توقلبش 

توالان تو سنی هستی که درخت هم بهت بگه دوستت دارم فکر میکنی واقعا خبریه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

عزیزم این پسر بچس دهنش بوی شیرمیده 

فقط میخوادوقت بگذرونه لاس بزنه 

همچین مردایی چنان بااحساست بازی میکنن و میکوبنت زمین که نتونی از جات بلند شی 

وارد رابطه باهاش نشو بشعارهاشم توجه نکن

مردا برای اینکه بتونن بادختری وارد رابطه بشن و دختره تن ب رابطه بده باشعار و پرچم ازدواج میان جلو هزار جور بلا سرت میارن توسنت کمه تجربه نداری خامی ساده ای فک میکنی اونم مثل تو گفته عاشقتم پس عاشقمه 

باور نکن خودتو فریب نده بلاکش کن خودتم بیچاره نکن 

این یارو یه هرزه بیش نیست باهاش هیچ عاقبتی نداری 

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2706