2733
2739
عنوان

اطلاع رسانی ، آگاه شدنمون🌱🥲

186 بازدید | 10 پست

سلام صبحتون بخیر🤍

با توجه به اینکه کاربری امکان تعلیق شدنش هست ، امروز توی تایپک مطلب رو نمیگم :)

هر کسی که تمایل داره توی بحث امروز من که موسیقی و ضمیر ناخوداگاه ، خودآگاه و تاثیر موسیقی و آوا ها روی مغز داره شرکت بکنه ، لطفا درخواست دوستی بده🌱

متچکرم ، موفق باشید🤍

گزلرش بزنید حذف شه لطفا

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=10711783&slug=خونهخواهرم-بودم-خواهرش-شوهرش-اومدعپ-دعواسیرییی-شستیمششش&postId=282509351

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخوای نقد کنی سابو یا بگی حقیقت داره عزیزم؟

ߊ‌ܩܝ‌ࡐ‌ܝ̇‌ ܝ‌ߊ ܦ̇ܝ‌ߊ‌ܩࡐ‌ܚ݅ࡍ ࡅ߭ܟܿࡐ‌ߊ‌ܣܩܢ ܭܝ‌ܥ‌‌✿ܩࡅ߭ܨ ܭ ߊ‌ܩܝ‌ࡐ‌ܝ̇‌ܥ‌‌ܝ‌ ܥ‌‌ܠܘ ܟܿߊ‌ܭ ܥ‌‌ܦ̇ࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌☠ܢ̣ߊ ࡅ߭ࡐ‌ܝ‌ ܟܿܥ‌‌ߊ‌ࡈߊߺࡐ‌ܝ‌ܨ ܝ‌ܢܚ݅ܥ‌‌ ܟܿࡐ‌ߊ‌ܣܥ‌‌ ܭܝ‌ܥ‌‌ ܭ ߊ߬ࡅ࡙ࡅ߭ܥ‌‌ܘ ߊ‌ܩܢ ܝ̇‌ࡅ࡙ܝ‌ ܢܚߊ‌ࡅ࡙ܘ ߊ‌ܚ݅ࡍ ߊ‌ܝ‌ߊ‌ܩܢ ܭَࡅ࡙ܝ‌ܥ‌‌۱/۴🔗💚
2731
من هدفم آگاه کردنه ، اطلاعاتم رو درمیون میزارم :)

لطفا اینو بگو فقط اطلاعاتتون یعنی راسته ساب یانه ؟این سوالو لطفا جواب بدین

ߊ‌ܩܝ‌ࡐ‌ܝ̇‌ ܝ‌ߊ ܦ̇ܝ‌ߊ‌ܩࡐ‌ܚ݅ࡍ ࡅ߭ܟܿࡐ‌ߊ‌ܣܩܢ ܭܝ‌ܥ‌‌✿ܩࡅ߭ܨ ܭ ߊ‌ܩܝ‌ࡐ‌ܝ̇‌ܥ‌‌ܝ‌ ܥ‌‌ܠܘ ܟܿߊ‌ܭ ܥ‌‌ܦ̇ࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌☠ܢ̣ߊ ࡅ߭ࡐ‌ܝ‌ ܟܿܥ‌‌ߊ‌ࡈߊߺࡐ‌ܝ‌ܨ ܝ‌ܢܚ݅ܥ‌‌ ܟܿࡐ‌ߊ‌ܣܥ‌‌ ܭܝ‌ܥ‌‌ ܭ ߊ߬ࡅ࡙ࡅ߭ܥ‌‌ܘ ߊ‌ܩܢ ܝ̇‌ࡅ࡙ܝ‌ ܢܚߊ‌ࡅ࡙ܘ ߊ‌ܚ݅ࡍ ߊ‌ܝ‌ߊ‌ܩܢ ܭَࡅ࡙ܝ‌ܥ‌‌۱/۴🔗💚
2738
لطفا اینو بگو فقط اطلاعاتتون یعنی راسته ساب یانه ؟این سوالو لطفا جواب بدین

اگه منظورتون سابنیلیمال هست ، خب اره یه بخشی مربوط به ساب هستش و به طور کل حقیقت و تاثیر داره

اگه منظورتون سابنیلیمال هست ، خب اره یه بخشی مربوط به ساب هستش و به طور کل حقیقت و تاثیر داره

ممنون گلم