2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اون ور بوم نیوفت مشکل دقیقا همین جاست طرف یا میخواد خیلی احساسات به خرج بده ک میشه وابسته یا بی ...

بی محلی نی والا..هعی پاپیچش میشی هوا برش میداره فک میکنن خبریه.. والا زادی توجه کنی هم بی توجهی میاره و خودت کوچک میشی

2728

سلام توروخدا اینو برام‌گزارش بزن دعا میکنم‌براتون...ممکنه شناسایی شم..لطفااا

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
بی محلی نی والا..هعی پاپیچش میشی هوا برش میداره فک میکنن خبریه.. والا زادی توجه کنی هم بی توجهی میار ...

خودتم داری میگی زیادی 

خب نباید "زیادی" توجه کنی تعادل داشته باش 

حیوون خونگی هم صاحبش از یه هفته ۵ روز بهش غذا بده ۲ روز بهش نده صاحبش براش عزیز میشه 

منم اگه کسی اصرار ب حرف زدن کنه ترکش میکنم اصن بدم میاد یکی بچسبه بهم 

خو دیگ نباید فرصت حرف زدنو ک گرف.. لااقل واس طرفت باید ی ارزشی قاعل بشی بعد  هر کار خاصی بکنی... وگرن۶ ب قول معروف بودی بهتر نبودیم بهتر تر

2738