2726
من از ریاضی مدیریتت میترسم تو دوره دبیرستان هم یه جوری سعی میکردم ریاضی پاس شه ولی حفضیاتم عالیه

ریاضیش سخت نیس خیلی راحته روان هم خوبه میتونی استخدامی آموزش پرورش بدی یا مهدکودک بزاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثلا یکیو بگو

وقتى هيچ اطلاعاتى ازاين رشته هايى كه ميگى ندارى بنظرم اول وقت بذارتحقيق كن بعد برو دانشگاه 

سئوالات عين بچه هاست خوب عزيزمن مشخصه ديگه سردفترى وكالت قضاوت مشاورحقوقى تو ادارات كه فقط پارتى ميخوادوگرنه اصلابرنميدارن و...

اللهم عجل لوليك الفرج♥️🌹                                       توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات داشته باشم🌹يه خانم فعال،مستقل،پرانرژى،جذاب ومثبت انديش ومثبت نگر😍بخودم وديگران احترام ميذارم بيايدهمگى بهم احترام بذاريم ♥️هرگونه بى احترامى وبحثى روجواب نميدم چون من احترام برام اولويته🥰بيايدباهم خوب باشيم اينطورى دنياجاى قشنگى ميشه❤️❤️❤️❤️❤️
میشه از کار های که میشه بارشته مدیریت کرد بگید

ببین بیشتر ارگانا میشه آزمون استخدامی داد بانک میشه ک سخته پارتی میخواد کارگزاری ها هم میشع کار کرد شرکت های خصوصی مدیریت شبیه حسابداریه

وقتى هيچ اطلاعاتى ازاين رشته هايى كه ميگى ندارى بنظرم اول وقت بذارتحقيق كن بعد برو دانشگاه  سئ ...

یه ساعته میگم  منظورت از ازمون ازمون وکلاته چرا خودتو زدی کسخولی جوابش یع اره است این همه کنایه بافی نداره

2706