2737
2739
عنوان

کیا تو خونه آب سردکن دارد؟ ی سوال

418 بازدید | 13 پست

مخزن آب داخل آب سرد کن رو تمیز میکنین؟

ما یک ساله داریم استفاده میکنیم. الان بعضی وقتا میخوام آب بخورم تو لیوان آب یه چیزای خیلی شفاف هست حالت یه هاله یا شایدم جلبک خیلی شفاف و سفید و نازک

جلبک بسته مخزنش ینی؟

برند نیکورا هست

اره باید تمیز کرد

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶

وای تشنمه 😩

یه غلطی کردم رفتم حموم الان از تشنگی دارم می میرم تو رو خدا الان ابن چیزا نگین 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای تشنمه 😩 یه غلطی کردم رفتم حموم الان از تشنگی دارم می میرم تو رو خدا الان ابن چیزا نگین 

دیوونه ای مگه؟

برو بخاب یجای خنک پاهات رو هم بگیر بالا 

زیر پات بالش بذار 

2728
دیوونه ای مگه؟ برو بخاب یجای خنک پاهات رو هم بگیر بالا  زیر پات بالش بذار

چشم ممنونم عزیزم 💙

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
وای تشنمه 😩 یه غلطی کردم رفتم حموم الان از تشنگی دارم می میرم تو رو خدا الان ابن چیزا نگین 

اگه کاری چیزی نداری یا بخواب یا با سریالی فیلمی خودتو سرگرم کن منم دیشب مهمون داشتم برای افطار ساعت ۲ رفتن دیگه نه خودم حال سحری بیدار شدن داشتم نه شوهرم مثل چوب خشک شدیم از الان دل ضعفه گرفتم من پا میشم یکم خونه رو جمع جور کنم ظرفامو بچینم تو کابینت برم دودکش رو ببینم دانلود کردم🤣🤣😂😂

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
دیوونه ای مگه؟ برو بخاب یجای خنک پاهات رو هم بگیر بالا  زیر پات بالش بذار

گفتم بعد سحری برم ضعف نکنم به جاش تشنم شد

2738
اگه کاری چیزی نداری یا بخواب یا با سریالی فیلمی خودتو سرگرم کن منم دیشب مهمون داشتم برای افطار ساعت ...

پیشنهاد خوبی بود👌🏼😍

ولی ماشاءالله خیلی باحالی 👌🏼😂😂😂

فدات 😂😂😂برو فیلم ببین یا لالا کن 

خدا نکنه عزیزم ،چشم 🙏🏻

چشمت پرفروغ مهربون💋❤😍

ممنونم عزیزم به همچنین 💙❤️💋😍💖