2737
2734
عنوان

دیروز تو جلسه یک خانم دکتر ۷۰‌ساله می‌گفت ؛

| مشاهده متن کامل بحث + 2535 بازدید | 141 پست
خوب چجوری انتظارم داری یک مرد پیدا بشه جوان باشه و سالم تو این شرایط همه چی داشته باشه؟ وقتی دونفری ...

خوب هرکی با مثل خودش باید وصلت کنه تا مشکل اینجوری پیش نیاد کسی که همه چی داره و جوونه از اول خانوادش همه چی داشتن دادن بهش یکیم مثل خودش پیدا میکنه و میرن جلو کسی هم که جوونه و هیچی نداره جز یه شغل معمولی باید یه نفر مثل خودش پیدا کنه باهم بسازن برن جلو درهر دومورد هم عشق میتونه وجود داشته باشه 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟

حرفش رو قبول ندارم به دو دلیل،اکثر کسایی که اینجوری شعار میدن فقر واقعی رو تجربه نکردن

دوم اینکه ایشون مال نسلی هستن که یه مرد میتونست از صفر شروع کنه و خودشو بکشه بالا ولی الان بدون هیچ سرمایه ای واقعا سخته

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب چجوری انتظارم داری یک مرد پیدا بشه جوان باشه و سالم تو این شرایط همه چی داشته باشه؟ وقتی دونفری ...

بره با هم سطح خودش که به نداشتن و نخریدن و..عادت داره وصلت کنه..کسی که عمری در رفاه بوده نمی تونه وارد زندگی بشه تا میانسالی فقط باید بدوووی تا به حداقل ها برسی یا نه

2728
شما عاشق شدی وبا یه آدم خیلی فقیر زندگی کردی  که هیچوقت شرایط باهاش یار نبوده تا بتونه پیشرفت ...

آره من عاشق شدم 

عشق و فقط جوری میبیند که طرف داره از دلتنگی تلف میشه و صبح و شب در فراق یارش گریه میکنه؟ کلا جامعه ما عشق رو بد فهمیده انگار یه آدم منفعله که فقط لاو میترکونه

عشق فعال و پویاست اصلا یاری دهنده است باعث پیشرفت میشه 

خوب یک پسر جوان و سالم اهل کار تو این شرایط و تورم چجوری انتظار داری پیدا بشه همه چی داشته باشه بعد ...

چجور انتظار دارین دختری که همه چیز داشته و عمری در رفاه بوده بیاد با پسری که هیچی نداره ازدواج کنه؟؟

منظور خانم دکتر اینم نبود تو با یک بدبخت ازدواج کنی منظورش این بپد زن وقتی تلاش و زحمت مردش را میبین ...

خانم دکتر خودش منظورشو رسونده شعر سروده کلا 

من ی خواستگار داشتم کلی منو دوست داشت اما سیکل بود اتفاقا وقت گذاشتم باهاش بیرون هم رفتم( خانوادم خیلی قبولشون داشتن) اما حس کردم اصلا همو نمی فهمیم و حرف مشترک نمی تونیم داشته باشیم ... میرفتم عاشق می شدم و میگفتم مدرک مهم نیست!!؟؟؟

دوتا پنجشنبه رد کنی چنان عاشقی از سرش میپره که ندونه از کجا خورده..ولله ماهم همچنان عاشق زندگیمون هستیم ولی اولویت تصمیم عاقلانه میگیریم و زندگی عاشقونه میکنیم...اینطوری که یک شخص ۷۰ساله توخاورمیانه اونم توایران یه پرس املت ۴۰تومن اب میخوره اینو میگه مطمئنن حشیش میزنه این برنامه و اینجورحرفا توکشورهای اروپایی هست که از بدو تولدحق بیمه وحقوق ثابت داری نه اینجا بایدانقدکناربزاری که اینده ت دچارخلل مالی نشی

2738
واقعا راست میگه من اگه پسر بودم عمرا با زن پزشک ازدواج می کردم مغرور، منت می ذارن،  فکر می کن ...

چه راحت همه رو قضاوت كرديد ، اخلاق خوب و بد در هر صنفي هست 

متأسفانه مردم كشور ما عادت دارن وقتي ميرن پيش يه پزشك فقط ميبينن كه چقدر درامد داره ، يا چرا فكر ميكنه همه چيزو ميدونه ، متوجه نيستن اون ادم جووني و زندگيشو گذاشته درس خونده سختي كشيده تا به اونجا رسيده 

من با حرف اون خانم کاملا موافقم ولی به شرطی که طرفت رو کاملا بشناسی و بهش اطمینان داشته باشی. نه اینکه صرفا چند ماه باهاش دوست باشی یا خواستگار سنتی باشه بعد با همه نداریش کنار بیای. چون همون مرد وقتی شلوارش دو تا بشه اولین کاری که می کنه می ره سراغ کارایی که به خاطر نداشتن پول نتونسته کنه. تا دلت بخواد دیدم تو همکارام که طرف بدو استخدام از یه جای دور افتاده اومده هیچی نداشته و یه همسر بساز و ساده داشته بعد که تقی به توقی خورده ترفیع گرفته مدیر شده رفته زن دوم گرفته اونم ازین  عملی پلاستیکی ها که فقط پول می بینن.

حرفاتون بسیااار بسیاااار کلیشه ای و دور از واقعیت هست برای تو کتابا قشنگه نه واقعیت زندگی!!باورم نمی ...

تا وقتی کسی از خودش شروع نکنه دنیا همین میشه 

همه میگن نمیشه بابا این دنیایی که میگی فانتزیه 

اما هر کسی خودش استارتشو بزنه میفهمی چی میشه

موفق باشی من آرزو میکنم دنیات پر از عشق باشه💗

دلم برای پسرای ایران میسوزه تواین ففط بی کاری بی پولی

بقیه ایرانیافقط توقع دارن پسره پول داشته باشه پسره خرج زندگی بده همونقدرم دختربایدکارکنه همه جای دنیا اینه جز ایران ک پسرو حمال میدونن

خدایا من بهت اعتماد دارم🙏
من که دخترمو به ادم بی پول نمیدم گور پدر هرچی عشقه

اگر ما قشر کارمند ،کارگر ،صنعتی ،اکثریت بازاری ، کادر درمانی پیراپزشکی حتی بیشتر مهندس و پزشک های معمولی را حساب کنیم با این وضعیت اقتصادی همگی اینا فقیر محسوب میشن چون درآمدشان نزدیک به همه هیچکدام بالای ۱۵ ۱۶ نمیگیرن

که تو این مملکت فقر محسوب میشه

مطمئنم باشید کسی که جزو این اقشار نباشه و دنبال ازدواج باشه با یکی هم سطح خودش میگیرده ازدواج کنه پس اگر میخواهید دخترتان با این ها و عاشقانه ازدواج نکنه باید هم شما هم خودش در سطح بالایی باشید یا برسید

واقعیت اینه چه بخواهید چه نه

من با آدمای زیادی درددل میکنم باهام حرف میزنن وقتیکه پا رو دلت میذاری شاید به رفاهی برسی اما هیچ وقت ...

اینکه ادم مرفه احساس خوشبختی نمیکنه دلیل نمیشه که اون حس خوشبختی در فقر باشه!!

2706