2737
2734
عنوان

دیروز تو جلسه یک خانم دکتر ۷۰‌ساله می‌گفت ؛

| مشاهده متن کامل بحث + 2535 بازدید | 141 پست

قبول ندارم آدم عقل داره باید به این چیزا توجه کنه به نظرم ازدواجی که با منطق و عقل صورت میگیره خیلی بهتر از ازدواج عاشقانس

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
یعنی شدنی نیست که یکی رو بخوای که هم یه حداقل هایی رو داشته باشه هم عاشقش باشیم...یعنی عشق در کنار ف ...

منظور خانم دکتر اینم نبود تو با یک بدبخت ازدواج میگفت زن وقتی تلاش و زحمت مردش را میبینه‌ یعنی مردی که داره کار می‌کنه زحمت میکشه به هر دری میزنه زنش مطمئنه باهاش به همه چی میرسه در شروع اگر چیزی نباشه باهاش کنار میاد

وگرنه یک مرد تنبل بی عرضه که لم بده گوشه خونه که هیچ آینده ای باهاش نمی‌بینی هیچ جنم کاری 

حتی مادر و پدر خودشم ازش عاجز‌ میشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق کریستالی ، همینه که آدم بخاطر عشق عیب های معشوق رو نمیبینه. 

عشق درست اینه که تو همه ی جوانب رو بسنجی و ببینی میتونی زندگی رو بسازی یا نه، منظورم توقعات سنگین یا زیاد نیست. اما باید هر چیزی سنجیده بشه، حتی مدل لب خواستگار، مدل ابروش، مدل چشمش و ... چون ازدواج بلوز نیست عوضش کنی، تو داری میری باهاش زندگی کنی. 

•💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷دختر خانم دهه شصتی💛🩷💛🩷💛🩷💛🩷• 

با دونفری ساختن زندگی خیلی موافقم اما بشرطی که طرفین مستعد ساختن باشن و شرایط هم مساعد باشه...

با این تورم که یک ماشین 380 میلیونی در مهرماه 1401 به 730میلیون در فروردین 1402 رسیده، فکر نکنم شرایط مساعدی باشه...

حرف های قدیمی ها در بازه زمانی خودشون قابل قبول بوده و نمیتونه نسخه جوابگویی برای شرایط کنونی باشه.

موی سپید را فلکم به رایگان نداد
2731
دقیقا  مثلا هرچی بخوای طرف بگه ندارم یا صبر کن  ذوق اون چیز تو دلت میمیره بعدم میشی به ...

من الان چندساله بخاطر رفاه بچم و زندگیمون پای به پای شوهرم کار میکنم.شوهرم هم خیلی مرد خوبیه

فقط اینو بگم دیگه اعصاب چندسال پیش رو ندارم.صبح تا شبم شده کار ولی بازم خداروشکر

خیلی جاها هم دیگه شوهرم قدرم رو نمیدونه با وجود اینکه اخلاقش خوبه

عشق به تنهایی نمی تونه از پس مشکلات زندکی بربیاد و برای حفظ سلامتی روح و روان و احساس همیشه باید با ...

عشق همه چی رو درمان میکنه چون از روح میاد 

روح انسان از جسمش آگاه تر و داناتره 

تو با روحت اگر تصمیم بگیری خیلی بهتره تا با مغز جسمت تصمیم بگیری 

عشق فقط منظورم بین همسرها نیست، فکر میکنی اگر ما مردم جامعه عشق واقعی به خدا و به همدیگر داشتیم اوضاع زندگی مملکتمون این بود؟ من همیشه گفتم مشکل جامعه ما اصلا نیاز راه حل های پیچیده نداره فقط کافیه عاشق همدیگه باشیم و خوب هم رو بخواهیم اونوقت میبینی چجوری گره از پس گره باز میشه 

یعنی شدنی نیست که یکی رو بخوای که هم یه حداقل هایی رو داشته باشه هم عاشقش باشیم...یعنی عشق در کنار ف ...

نه اینطور تعریف نشده ...اما فک کنم منظورشون اینه قدرت عشق واقعی  از فقر بیشتره  

🌻🌻کاش میشد زندگی رو جدی نگرفت 
با دونفری ساختن زندگی خیلی موافقم اما بشرطی که طرفین مستعد ساختن باشن و شرایط هم مساعد باشه... ب ...

والا .الان که دونفر ادم هرچقدرم بدو بدو کنن  با زندگی کارمندی و حقوق کارمندی  هزارسال راه جلوی پاشونه تا یه سطح رفاه معمولی بدست بیارن این حرفا فقط تومحافل دورهمی قشنگه 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
2738
خانم دکتر آدم نباید عاشق کسی بشه که معیار های ادمو نداره  نظرت چیه در باره ی دختری که شوهرش سی ...

منظور خانم دکتر اینم نبود تو با یک بدبخت ازدواج کنی منظورش این بپد زن وقتی تلاش و زحمت مردش را میبینه‌ یعنی مردی که داره کار می‌کنه زحمت میکشه مردی که سالمه به هر دری میزنه زنش مطمئنه باهاش به همه چی میرسه شاید چند سال دیرتر اما این جنم را در اون مرد میبینه که میرسه در شروع اگر چیزی نباشه باهاش کنار میاد

وگرنه یک مرد تنبل بی عرضه که لم بده گوشه خونه که هیچ آینده ای باهاش نمی‌بینی هیچ جنم کاری 

حتی مادر و پدر خودشم ازش عاجز‌ میشین

منظور خانم دکتر اینم نبود تو با یک بدبخت ازدواج میگفت زن وقتی تلاش و زحمت مردش را میبینه‌ یعنی مردی ...

ایشون داره طبق استانداردهای امریکا و اروپا حرف میزنه نه تورم nصد درصدی ایران!!!!تواین تورم وقتی پشتوانه نداشته باشی هرچقدرم عرضه داشته باشی و بدویی بازم نمیرسی...تحمل ادمم حدی داره از یجایی به بعد هم خانم هم اقا میبرررن

والا .الان که دونفر ادم هرچقدرم بدو بدو کنن  با زندگی کارمندی و حقوق کارمندی  هزارسال راه ...

خوب چجوری انتظارم داری یک مرد پیدا بشه جوان باشه و سالم تو این شرایط همه چی داشته باشه؟ وقتی دونفری نشده اون تنهایی از کجا بتونه

من که دخترمو به ادم بی پول نمیدم گور پدر هرچی عشقه

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
اون عشق نیست  هر حس هیجانی اسمش عشق نیست

شما عاشق شدی وبا یه آدم خیلی فقیر زندگی کردی 

که هیچوقت شرایط باهاش یار نبوده تا بتونه پیشرفت کنه ؟

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗
عشق همه چی رو درمان میکنه چون از روح میاد  روح انسان از جسمش آگاه تر و داناتره  تو با رو ...

حرفاتون بسیااار بسیاااار کلیشه ای و دور از واقعیت هست برای تو کتابا قشنگه نه واقعیت زندگی!!باورم نمیشه ینفر تو ایران زندگی کرده باشه انقدررررر روحیه گوکولی و دور از واقعیت داشته باشه

ایشون داره طبق استانداردهای امریکا و اروپا حرف میزنه نه تورم nصد درصدی ایران!!!!تواین تورم وقتی پشتو ...

خوب یک پسر جوان و سالم اهل کار تو این شرایط و تورم چجوری انتظار داری پیدا بشه همه چی داشته باشه بعد بیاد ازدواج کنه؟

مطمئنم باش چنین آدمای ازدواج نمیکنن البته همه نه اکثرا

ازدواجم کنن چون همه چی رو داشتن قبل از ازدواج هیچ دینی نسبت به زن و زندگیش احساس نمیکنن با کوچکترین مشکلی و تقی خیانت میکنن دیدم که میگم

2706