2733
2734
عنوان

جواب این آدم رو چی باید داد؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 374654 بازدید | 648 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لطفاً لطفاً اشتباه منو تکرار نکن . همین فردا برو پیش اولین روانپزشک که نوبت خالی داشت با ورزش و شنا ...

باشه💔

دوستای عزیزم که توی دایرکت باهاتون در ارتباطم؛اگه کاربریم رو بستم،توی واتس اپم و اینستگرامم بهم پیام بدید💙🥰(فقط و فقط کسایی که باهاشون در ارتباطم.چون اینستگرامم با هویت و اسم فامیل واقعیمه و نمیتونم به هرکسی بدم)
من دیگه باید برم اگه دوست داشتی ببا خصوصی تا بیشتر با هم صحبت کنیم و بهت بگم مراحل گذر از این مرحله ...

باشه عزیزم💔ایدی اینستگرامم رو بهت میدم،بعد دوست داشتی میتونی بیایی اونجا💙چندتا از بچه های نی نی سایت اونجا فالوم دارن💙

دوستای عزیزم که توی دایرکت باهاتون در ارتباطم؛اگه کاربریم رو بستم،توی واتس اپم و اینستگرامم بهم پیام بدید💙🥰(فقط و فقط کسایی که باهاشون در ارتباطم.چون اینستگرامم با هویت و اسم فامیل واقعیمه و نمیتونم به هرکسی بدم)
درک میکنم تو اون لحظه ادم اصلاااا نمیتونه بیتفاوت باشه فقط از خودش میپرسه چرا؟ مگه من چیکارشون کرده ...

تو الان تونستی فراموشس کنی؟

گند زد به روح و روانم...💔

حتی نمبتونم ببخشمش که خودم آروم شم

2738
اسی پسره چقد ترسناک و پروعه؛ متولد چه ماهیه؟!

شهریور ماهیه

عزیزم یسوال گفتی امسال برمیگردی دانشگاه؟  چطوری امکانش هست؟

فاصله ی بین مرخصی و درخواست انصرافم تا بازگشت مجددم کمتر از ۴ ماه بود و قبول کردن برگردم.

اما مرخصی گرفتم این ترم رو فعلا،واقعا نمیتونم...💔

اصلا تمرکز ندارم،یه زمانی شاگرد الف بودم،ترم قبل حتی نمیتونستم پاس کنم.

باور کن حتی نمیتونم لای کتاب هام رو باز کنم.

الان تازه رفتم تو ۲۰ سالگی هنو ۱۹ ام مث تو:)

اون وقتا کنکورمو تر زدم و موهامو وزنم و سلامت روحیمو از دست دادم و خیلی واسم سخت شد تا از سرم افتاد روزی نبود که نخوام خودمو بکشم یا به انتقام فکر نکنم 

حرفی نبود که بهم نزده باشه و جیگرم اتیش نگرفته باشه 

ولی بخودم اومدم خودمو جم کردم و رفتم تو ی رشته خوب و دارم تحصیل میکنم به خودم میرسم و سعی میکنم هر لحظه از زندگیمو زندگی کنم بعد ها وقتی ادمایی که واسم خیلی اهمیت قائل میشدن اومدن تو زندگیم تازه فهمیدم چقد خودمو حیف کردم و به خودم بد کردم 

و وقتی اومد دوباره سمتم مث ی اشغال پرتش کردم و کارماشم دید 

حرفم به توام همینه صبر کن کارماشو میبینه 

بلاکش نکن حذفش کن شمارشو ... از تهدیداش نترس چون هیچ گوهی نمیتونه بخوره از حرفاش دل چرکین نشو چون ل.ا.شی جماعت ذات نداره فقط بی توجهی کن بی تفاوت باش و ندیدش بگیر و بی اهمیتش کن میدونم ته دلت هنوزم شاید دوسش داشته باشی ولی سعی خودتو بکن امیدوارم توام از این تجربه تلخ رد شی 🙂❤

تو الان تونستی فراموشس کنی؟ گند زد به روح و روانم...💔 حتی نمبتونم ببخشمش که خودم آروم شم

منم نمیتونستم یبار زنگم زد گفت منو ببخش بهت بد کردم خیلی باهات بد کردم و هر روزش دارم تقاص میدم 

اخه من خیلی حالم بد شد و تا تیمارستانم کشید کارم شبی که بلاکم کرد با گریه قرانو گرفتم تو سینم گفتم خدایا نفرین نکردم یکیو ولی الهی این خوشی نکنه چون دلمو سوزوند:)

نمیشه از خودتم نخواه که بتونی الان ببخشیش ولی سعی کن واست بی اهمیت بشه منم همین کارو کردم خودتو سرگرم کن با ادمایی که دوست دارن وقت بگذرون طول میکشه تا خوب شی ولی شدنیه 🙂

الان تازه رفتم تو ۲۰ سالگی هنو ۱۹ ام مث تو:) اون وقتا کنکورمو تر زدم و موهامو وزنم و سلامت روحیمو ا ...

تو هم اینجوری بودی که یه روز دوسش داشتی یه روز ازس متنفر بودی؟یه روز میگفتی برگردم یه روزی میگفتی لیاقت نداره؟یه روز میگفتی ببخشمش یه روز میگفتی انتقام بگیرم؟

من خیلی اینجوریم،احساساتم خیلی درگیرن...

بعد توی اون مدت بهت پیام میداد،چطور رفتار میکردی؟ وسوسه نمیشدی جوابش رو بدی؟

یا دلت نمبخواست بهش زنگ بزنی صداش رو بشنوی؟

به انتقام فکر میکردی؟

از خودت متنفر نبودی که بهش اجازه دادی این بلا رو سرت بیاره؟

منم نمیتونستم یبار زنگم زد گفت منو ببخش بهت بد کردم خیلی باهات بد کردم و هر روزش دارم تقاص میدم  ...

بعد من کلا از عشق و پسرها بیزار شدم.

اصلا به هیچ پسری نمیتونم نگاه کنم حتی،صدای پسر که میشنومم حالت تهوع میگیرم.

2706